Menu

Trendy

Facebook zřejmě vystavuje své uživatele pochybné reklamě. Pacienti, kteří se léčí s rakovinou, údajně dostávají reklamy na pochybné přípravky. Ty mohou ještě více podlomit jejich zdraví.

CEO Netflixu v rozhovoru potvrdil, že poskytovatel streamingu do budoucna nabídne nový model předplatného s reklamou. To by mělo přinést levnější alternativu k předchozím možnostem.

Složitá ekonomická situace ovlivňuje také evropský trh se smartphony. Aktuální průzkum ukazuje, že čísla Apple, Samsungu a dalších výrobců klesla, celkově ve srovnání s předchozím rokem o 12 %. Ze silného růstu se může radovat pouze jediná značka.

Netflix stále patří k nejoblíbenějším poskytovatelů seriálů a filmů mezi streamovacími službami. Ačkoliv platformu denně využívají miliony diváků, možná se v hlubinách služby stále najdou funkce, které neznají.

Výrobce čipů především pro mobily měl zaplatit pokutu v řádu miliard. Evropský soud ale nyní rozsudek proti společnosti Qualcomm prohlásil za neplatný.

Nová služba Prime Air, která bude doručovat zásilky letecky prostřednictvím autonomních dronů, bude zpočátku testována v USA. Naplno ji Amazon chce rozjet později v tomto roce.

Existoval 27 let. Dnes ale kus internetové historie končí. Internet Expoler už je příliš pomalý, nezabezpečený a jednoduše už moc starý. 

Jeden ze členů týmu Google tvrdí, že společností vyvíjená umělá inteligence si je vědoma sama sebe a vnímá své pocity. Poté, co tento zaměstnanec své informace zveřejnil, byl odeslán na dovolenou.

Bezdrátový přenos zvuku do prakticky neomezeného počtu přijímačů: budoucnost Bluetooth se jmenuje Auracast a má být uvedena na trh ještě v letošním roce.

Válku na Ukrajině ovlivňuje z velké míry nasazení dronů, ať už jako prostředků bojových nebo průzkumných. Svojí troškou do mlýna by mohly na tomto poli přispět i pověstné „zlaté české ručičky“.

Apple, Google a Microsoft hovoří v oblasti budoucnosti používání hesel jednotnou řečí. Hesla se zruší. V posledních dnech se přidává i známý správce hesel, LastPass. O co jde a co to bude znamenat pro uživatele.

Na podzim Apple uvolní iOS 16. V rámci příchodu nové verze mobilního operačního systému bude také ukončena podpora některých modelů iPhonů. Která zařízení to budou.

Na moderní smartphony jsme si rychle zvykli a představa, že bychom se opět měli vracet k malým obrazovkám, ovládání tlačítky a vzdát se navigace anebo bezkontaktního placení, už pro mnohé uživatele není příliš lákavá. Přesto je mezi námi spousta vyznavačů starší techniky a pokud je dokonce v originálním balení s fakturou, může mít i docela vysokou cenu.

InSight měří na Marsu zemětřesení a proslavila se zejména, když měla trable se zavrtáním vibračního vrtáku Krtek, což se nakonec bohužel nepovedlo. Životnost sondy je u konce a nemůže za to selhávající technika, nýbrž jeden typicky marsovský problém.

Příznivci společnosti Apple už nějakou dobu netrpělivě očekávají nový operační systém pro iPhone, iOS 16. Tentokrát je ale informačních úniků a spekulací jako šafránu. Nebo nakonec mají pravdu zlí jazykové, kteří tvrdí, že v Cupertinu nic zajímavého nemají?

<< <   1 2 3 ...   >>

Huawei Watch Fit 2 spojují klasickou sportovní výbavu fitness hodinek s GPS, snímačem tepu a okysličení krve s řadou funkcí známých z…

Bluetooth reproduktory mají různé tvary, funkce a velikost. Toshiba TY-ASC51 patří s výškou 50 cm a hmotností okolo šesti kilogramů k těm…

Spolu s větší 46mm verzí Titan uvádí Huawei na trh i menší 43mm variantu, vyrobenou ne z titanu, ale z vysoce kvalitního keramického materiálu.…
Komerční sdělení