Menu

Trendy

Záchranáři v horských oblastech to často nemají lehké. Musejí se dostat k zachraňovanému co nejdříve, což v horách znamená mnohdy po svých a akce se tak může proměnit v několikahodinový výšlap.

EU chce od roku 2035 bez výjimky zakázat registraci nových automobilů se spalovacími motory. Místo toho se budou registrovat pouze vozidla s elektromotory. Plánované nařízení by také znamenalo konec tzv. e-paliv.

Streamovací VOD služba HBO Max je v Česku teprve dva měsíce. Začala pozvolna se zajímavou slevou “napořád” a přinesla i několik premiér, včetně nejnovějšího filmového Batmana. Které seriály z aktuální i dřívější nabídky rozhodně stojí za zhlédnutí?

Správná zařízení mohou proměnit každou domácnost ve smart home. Nestojí to ani žádné horentní částky za kompletní vybavení, ale můžete si jednotlivé místnosti vybavit produkty, které vám zpříjemní bydlení a usnadní ovládání spotřebičů.

Výrobce oblíbených produktů, Apple, už není nejhodnotnější společností na světě. Vzhledem ke skutečnosti, že cena akcií Applu tento týden klesla o pět procent, je novou jedničkou ropná společnost Saudi Aramco.

Poté, co se značky Apple a Samsung odhodlaly u svých smartphonů k nepříliš populárnímu kroku, podobný trend nyní následuje i Sony. Její zákazníci se také budou muset u nových modelů obejít bez nabíječek v balení.

Ve dvou inzerátech na obsazení pracovních pozic u Sony se objevily podrobnosti o chystané konzoli PlayStation. Mohlo by jít o verzi 6, která ale s největší pravděpodobností přijde až za několik let.

InSight je meziplanetární sonda, která dosedla na rudou planetu roku 2018. Nemůže se sice pohybovat, nicméně to ničemu nevadí, protože jejím úkolem je studium vnější struktury Marsu, včetně nejrůznějších experimentů a měření. Jedním z přístrojů je i velmi citlivý seismograf.

Koronavirus jsme v Evropě prakticky přestali řešit. V Číně je to ale aktuální hrozba, kterou tamní vláda zkouší potlačit, jak je to jen možné.

Silná trojka technologických firem v současné době vyvíjí  postup přihlašování uživatelů do svých služeb bez hesla. Má to celý proces zjednodušit a zvýšit bezpečnost. Jak to ale bude fungovat?

Google končí s další aplikací. Koncern oznámil, že v podpoře svého času velmi oblíbené aplikace YouTube Go už nebude nadále pokračovat a ukončí ji.

Společnost Apple má nové problémy: Evropská komise výrobce obvinila z porušování pravidel hospodářské soutěže, a to v souvislosti s jeho platební službou Apple Pay. Nejhorší scénář hovoří až o miliardových pokutách.

Podle nejnovějších informačních úniků se příznivci Samsungu mohou dočkat zklamání. Plánovaný model S22 FE by pro letošek mohl být zrušen. Co se za tímto rozhodnutím skrývá.

Výrobce Apple by mohl čelit vysokým nákladům. Podle rozhodnutí soudu musí firma jednomu ze zákazníků zaplatit přibližně 1000 EUR. Důvodem je chybějící nabíjecí adaptér v balení nového iPhonu. Jde o precedens pro další očekávatelné reakce v budoucnosti?

Společnost Google vytvořila ne zrovna pozitivní rekord. V loňském roce bylo v jejich aplikacích identifikováno celkem 58 bezpečnostních mezer pro útoky nultého dne. Co to znamená pro uživatele.

<< <   1 2 3 ...   >>

Po roce uvádí Realme na trh novou “číselnou” řadu smartphonů s označením Realme 9. V jejím rámci budou k dostání dva modely, které…

V nejvyšší řadě smartphonů Samsung Galaxy jsou tři modely. Nejmenším z nich je Galaxy S22 s kompaktními rozměry, ovšem displej, výkon a funkce…

Xiaomi 12 patří mezi nejlepší smartphony na trhu a během testu nás zaujal výkonem, kvalitním displejem, fotoaparátem a skvělými reproduktory. V…
Komerční sdělení