Menu

Trendy

V prvním čtvrtletí letošního roku se Netflix musel spokojit s výrazně nižším počtem nových předplatitelů, než v kolik původně doufal. Důvodů je hned několik.

Softwarový vývojář, John McAfee, je po smrti. Byl nalezen v cele španělského vězení. Úřady se domnívají, že spáchal sebevraždu. Podle zpráv měl být McAfee vydán do USA.

WhatsApp chce brzy umožnit uživatelům používat messenger na více zařízeních. Nyní byly odhaleny podmínky prvního testu v beta verzi aplikace WhatsApp.

Výrobce fotoaparátů Canon instaloval speciální technologii, která by měla přispět ke zvýšení spokojenosti zaměstnanců. Kamery, používající technologie strojového učení, kontrolují, zda se zaměstnanci usmívají a do kanceláře je vpustí pouze s úsměvem na rtech.

Na trhu chytrých telefonů se chystá velké spojení: společnosti Oppo a OnePlus oznámily, že budou v budoucnu spolupracovat ještě těsněji.

Poskytovatelé zdravotní péče a jejich zdravotníci jsou dnes neustále pod velkým tlakem. Velký podíl na tom mají vysoká rizika, která vyplývají z nepřesných diagnóz nebo nesprávně poskytovaná zdravotní péče. V těchto ohledech by mohlo velmi pomoci strojové učení a big data.

Chrome je jak na desktopových systémech, tak i na mobilech s velkým odstupem od ostatních nejpoužívanějším prohlížečem. V každé nové verzi Google záplatuje bezpečnostní díry a přináší nové funkce. V tuto chvíli přicházejí ale obzvlášť důležité updaty řešící zranitelnosti, které už byly zneužity. Uživatelé Chromu by měli včas aktualizovat.

Tak jako jiné globální softwarové společnosti i Facebook si občas pohrává s myšlenkou na nějaký ten hardware. Tentokrát se zaměřil na chytré hodinky, kdy s předstihem oznámil model s odnímatelným displejem a dvěma fotoaparáty. K dispozici by měly být příští léto.

Poprvé se objevily snímky obrazovek, které údajně patří nové verzi Windows 11. Co všechno by nová okna měla nabídnout?

Zavádění EU digitálního Covid certifikátu, který byl vytvořen kvůli volnému pohybu občanů EU mezi členskými zeměmi, je v plném proudu. 12 zemí tuto aplikaci už používá, ostatní země společenství jsou na dobré cestě ke spuštění 1. července.

Do budoucna by si hráči mohli užívat hry pro Xbox pouze s televizorem bez použití konzole. Microsoft plánuje TV stick, pomocí kterého to bude možné.

Huawei má pro uživatele chytrých telefonů vlastní výroby dobrou zprávu: výrobce slibuje, že při aktualizaci z Androidu na systém HarmonyOS nedojde ke ztrátě uživatelských dat – v tuto chvíli alespoň v Číně. Zda to bude tak hladce fungovat i v našem regionu zatím není jasné.

Mladý designér vytvořil pro švédský nábytkový řetězec IKEA první automobil, který si zákazníci mohou sestavit samostatně. Při troše šikovnosti a s pomocí návodu to jde raz dva.

Každý den po něm sáhnete až 3000krát a velmi často si jej přitisknete také k obličeji: smartphone. Studie prokázala, kolik bakterií číhá na jeho povrchu. Proto je dobré čas od času očistit i toto zařízení, které patří v každodenním životě k nejpoužívanějším.

Čínská společnost Zhiji, která je u nás zatím zcela neznámá, pracuje na elektromobilu, který by měl snadno překonat Teslu. Například Zhiji L7 je vybaven akumulátorem o kapacitě 115 kWh, na který by měl ujet až 1000 km.

<< <   1 2 3 ...   >>

Špičkový telefon s nejvýkonnějším mobilním procesorem, příjemně kompaktními rozměry a atraktivním designem za cenu pod 13 000 Kč. 

Společnost realme uvedla na trh nejlevnější 5G telefon současnosti. Kromě rychlých dat nabídne i dlouhou výdrž na baterii a 90Hz displej.…

Nejnovější verze chytrého fitness trackeru od Honoru nabízí za atraktivní cenu skvělý velký AMOLED displej, dlouhou výdrž na baterii a senzory…