Menu

Trendy

S blížícím se měsícem září se blíží zároveň i vydání nových iPhonů 14. Nyní se však ozývají hlasy, které poukazují na zdržení ohledně dostupnosti nových jablíček na pultech obchodů. A může za to aktuálně vyhrocený vztah Číny a Tchaj-wanu.

Google v současné době hromadně skupuje starší notebooky od různých výrobců na eBay. Souvisí to s jeho nedávným oznámením, kdy uvolnil ChromeOS Flex k obecnému použití. Nový operační systém chce otestovat na starších zařízeních.

Lidstvo od nepaměti trápí otázka, zdali jsme ve vesmíru sami. Občas se ale stane něco, co tuto centrickou teorii podrývá. Farmáři v Austrálii přistál na pozemku neznámý černý objekt a je nad slunce jasné, že jde o věc z vesmíru.

TikTok již dnes, pár let po svém vzniku, patří k největším sociálním sítím na trhu. A zjevují se tam také nejposlednější internetové virální trendy – třeba jako tento hlavolam, který prý dokáže vyluštit jenom geniální člověk.

Netflix nabídne předplatné s reklamou. Cílem je uživatelům nabídnout levnější alternativu ke stávajícím možnostem. Připravovaná varianta bude mít ale jednu velkou nevýhodu.

Poslední dobou notně prosakují informace o údajně chystaném novém díle videoherní série Grand Theft Auto. Na hře se opět budou podílet americké a skotské odnože studia Rockstar a mělo by jít o open-world městskou akci, jak jsme zvyklí. Co vše o GTA 6 nyní víme?

Twitter a Elon Musk se na podzim potkají u soudu kvůli neúspěšnému převzetí společnosti technologickým podnikatelem. Pětidenní termín soudního jednání byl nyní stanoven na říjen.

V současné době se jedná asi o nejlepší bojový letoun, který může Česká republika koupit. Zároveň je F-35 od počátku provázena řadou problémů.

Americká NASA neustále sleduje blízká vesmírná tělesa, jako je třeba Měsíc nebo planeta Mars. A právě na krátery posetém Měsíci nyní vědci objevili záhadné “nory”, které by mohly pomoci při budoucí kolonizaci.

Od aut, přes oblečení, až po notebooky a smartphony? Stále více zákazníků se rozhoduje pro repasované technologie. Často je to levnější, méně zatěžuje životní prostředí a upřímně: ušetřené peníze se nám budou hodit jinde.

V případě, že budete hodně bohatí a dopustíte se nějaké závažné trestné činnosti, může soud krom trestu odnětí svobody i „přiklepnout“ váš majetek státu.

Iluze a optické klamy má lidský mozek rád. Jsou pro nás zajímavé a to z toho důvodu, že ukazují, jak lidská mysl funguje, respektive jak je možné ji obejít. Internetem se nyní šíří zbrusu nový optický klam, který rozhodně stojí za zhlédnutí.

Málokterá funkce WhatsAppu tolik rozděluje uživatele, jako hlasové zprávy. Někteří uživatelé tuto funkci milují, jiní jsou z ní frustrovaní. Co je příčinou takové kontroverze?

Internetový gigant už dávno není tou někdejší vzorovou společností, za kterou svého času platil. Už několik let se v americkém koncernu plíživě projevuje krize. Generální ředitel společnosti, Sundar Pichai, nyní oznámil změny, které se budou týkat i zaměstnanců. Plánuje škrty.

Mnichovský výrobce bude ve svých vozidlech do budoucna stále více využívat předplacené služby. Nyní se objevila zajímavost, kdy se za vyhřívání sedadel požaduje měsíční platba.

<< <   1 2 3 ...   >>

Monitor Philips 243B1JH je určen hlavně majitelům moderních notebooků s USB-C konektorem a omezenou portovou výbavou. Tu tenhle monitor dokáže…

Praktická krabička JVC RA-E981B kombinuje přijímač DAB+ s klasickým FM rádiem, díky možnosti připojení k Wi-Fi dokáže přehrávat internetová…

Nový smartphone Vivo X80 Pro se povedl. Má výborný výkon, skvěle fotografuje a má rozumnou výdrž na baterii, která se rychle nabije. Máme pro…
Komerční sdělení