Menu

Trendy

Facebook se posledních týdnech stal terčem kritiky kvůli masivním výpadkům a odhalením bývalého zaměstnance. Očekává se, že nový projekt s názvem "Metaverse" představí Zuckerbergův koncern v lepším světle.

Firma oznámila zásadní změnu ve vyhledávání na mobilních zařízeních. Až doposud uživatelé museli při dosažení konce první stránky výsledků vyhledávání otevřít další stránku kliknutím na tlačítko "Zobrazit další". Nová funkce by měla vyhledávání usnadnit a zpřehlednit.

V první zemi byla spuštěna metoda plateb pomocí rozpoznání obličeje. Zákazníci tak mohou zaplatit jeho pouhým naskenováním. Související platební údaje si nastavili už předem.

Den novinek od Apple: v pondělí technologická firma oznámila novou verzi přenosného počítače MacBook Pro, dva nové čipy a třetí generaci sluchátek AirPods.

Z hlediska nových funkcí se Ubuntu i Windows 10 řídí velmi podobnou koncepcí: oba systémy dostávají funkční aktualizace dvakrát ročně. Na rozdíl od Microsoftu ale Ubuntu striktně dodržuje svůj vlastní plán vydávání. Fanoušci Linuxu si už mohou stahovat verzi 21.10 s názvem "Impish Indri".

Součástí bankovních karet je už několik let magnetický proužek. Nyní má z kreditních a debetních karet postupně zmizet. Poté by se hlavním způsobem placení měly stát bezkontaktní platby.

Skutečná ikona rallye sportu se znovu objeví v elektrické podobě. Šéf automobilky Lancia to nyní oficiálně potvrdil v italském deníku.

Plánovaná reforma digitálního trhu v rámci Evropské unie má přinést mnohá zlepšení. Apple se ale obává velkých bezpečnostních nedostatků a varuje před nimi především uživatele iPhonů.

Samsung oficiálně oznámil, že příští týden uspořádá oficiální akci Unpacked. A tradičně na podzim přicházejí i nová zařízení Galaxy. Můžeme tedy očekávat Galaxy S21 FE, Galaxy Tab S8, nebo snad dokonce i Galaxy Note 21?

Acer představil aktualizovanou řadu ekologických produktů Vero, herní počítače a příslušenství, chromebooky, inovované kreativní notebooky ConceptD a bundu vyrobenou z výtažků z použité kávové sedliny, to jsme od výrobce počítačové techniky nečekali.

Každý uživatel, který vsadil na WhatsApp, se už určitě s tímto problémem setkal. Hlasové zprávy nešlo během záznamu pozastavit. Nyní se chce komunikační aplikace konečně s tímto problémem vypořádat.

Smartphony Pixel 6 a Pixel 6 Pro budou oficiálně představeny už za několik dnů. Google ale možná chystá ještě další překvapení. Údajně plánuje nové předplatné typu "vše v jednom".

Firma Schott plánuje uvést do výroby sklo pro mobilní telefon, které slibuje nezničitelnost. Ochranné sklo Xensation má ochránit displej před poškrábáním, prasknutím anebo rozbitím při pádu z výšky.

Pro mnoho uživatelů je už od 5. října připraven upgrade na systém Windows 11. Výrobce procesorů AMD ale před přechodem na nová Windows varuje. V nových oknech může dojít k poklesu výkonu.

Google chtěl letos spustit nový projekt v oblasti financí. Kvůli několika neúspěšným krokům ale ovládání bankovních účtů prostřednictvím Google Pay firma nakonec nabízet nebude. Tento plán Google zveřejnil teprve v roce 2020.

<< <   1 2 3 ...   >>

Na uvedení nového smartphonu značky Huawei na náš trh jsme čekali celý rok. Prozatím se k nám sice nedostane vlajková loď P50, ale cenově…

Xiaomi 11T Pro si v testu vedl téměř ve všech ohledech výborně. Skvěle vybavený smartphone vyšší střední třídy nabízí špičkový výkon,…

Smartphony už většinou nabízejí dostatečnou kvalitu snímků a pohotovost, takže z trhu prakticky vytlačily digitální kompaktní fotoaparáty. Co…