Menu
CHIP Speedtest

Trendy

Google rozšířil své vyhledávání o novou funkci. Pokud hledáte určitou skladbu a neznáte její název, jméno interpreta nebo část textu, můžete jednoduše melodii zazpívat. Pokud to nebude úplně mimo, Google vám po chvíli hledanou skladbu zobrazí.

Novinka u Xiaomi – čínský výrobce smartphonů vidí budoucnost nabíjení smartphonů v bezdrátové technologii. V souladu se svou vizí společnost představila novou výkonnější technologii, kterou chce vyniknout před konkurencí.

Mezi online obchody je Amazon jedničkou. I během koronavirové krize je ziskový, oproti tomu Google poprvé zaznamenal pokles tržeb. Aby tento trend do budoucna zvrátil, chce platformu YouTube také rozšířit na online obchod. 

Čínský technologický obr je pod tlakem amerických sankcí. Nyní se množí zprávy o tom, že společnost zvažuje prodej své dceřiné firmy Honor.

Koncern má enormní tržní vliv. Vláda USA nyní zvažuje, že donutí Google prodat vlastní prohlížeč Chrome. Pro konkurenci, například Firefox, by to samozřejmě bylo více než vítané.

Facebook Messenger není zdaleka tak populární jako WhatsApp, má ale miliony uživatelů po celém světě. Teprve loni aplikace získala nový design, nyní bude následovat nové logo a další funkce.

Trh s prohlížeči je neustále velmi konkurenční a Internet Explorer v něm už přestává hrát svou roli. Nyní s ním Microsoft chce skončit. Microsoft Edge na bázi Chromia je ale úspěšná alternativa.

iPhone XR byl nejprodávanějším smartphonem v loňském roce. Ačkoliv lídrem v segmentu mobilních telefonů je stále Samsung, i letos má nejoblíbenější smartphone logo Apple.

Google představil novou stránku, na které lze snadno najít informace o bezpečnostních mezerách u jednotlivých smartphonů. Navíc je do budoucna plánovaná funkce, která by před problémy se zabezpečením varovala formou vyskakovacích oken přímo v aplikacích.

Velká prezentační akce Applu začíná v úterý 13. října, v 19.00 našeho času. Kromě očekávaného nového modelu iPhonu 12 by podle uniklých informací měla být ještě představena nová, menší a levnější verze HomePodu. Znamenalo by to, že výrobce nabídne konkurenční produkt pro Google Home a Amazon Echo.

Celé to začalo před čtyřmi lety, ale s nástupem Androidu 11 celý projekt náhle končí. Google zastavil práce na projektu "Daydream".

Microsoft se loučí se starým logem svého vyhledávače a nově také doplnil jeho název: od této chvíle to je "Microsoft Bing". Co jej k tomuto kroku vedlo?

Samsung Display počítá se spuštěním masové výroby OLED displejů Quantum Dot v roce 2021. Navzdory tomu ale Samsung Electronics pro příští rok žádné QD-OLED TV prozatím v nabídce nemá.

Minidron s vestavěnou kamerou "Always Home Cam" je určen do interiéru. Měl by poskytnout monitoring vnitřních prostor a umět bezkolizně manévrovat.

Na internetu kolují downloady, které údajně obsahují zdrojový kód Windows XP a dalších starších verzí systému. Pokud je to pravda, mohlo by to mít dopad i na uživatele Windows 10. Aktuální verze operačního systému stále obsahuje mnoho starých komponent.

<< <   1 2 3 ...   >>

Samsung Galaxy S20 FE 5G dosáhl vysokého hodnocení ve všech testovacích kategoriích, což ho vyneslo na momentálně nejvyšší příčku našich…

Funkce aktivního potlačení okolních ruchů, výkonný zvuk a bezdrátová technologie jsou spolu se stylovým designem a vysokým komfortem nošení…

Umax VisionBook 13Wg Flex je štíhlý a hezký notebook s 13,3” dotykovým displejem, který pracuje naprosto tiše a je k dostání za nízkou cenu.…