Menu

Trendy

Podle informací interních zdrojů Apple plánuje v blízké budoucnosti další prezentační akci. Kromě nového iPhonu SE se očekává také nový iPad Pro, iMac a MacBook Air.

První pokus o rozbití koncernu Facebook, tedy nově Meta, se před časem nepovedl. Soudce nyní pozměněnou žalobu přijal. Než ale bude rozhodnuto, může to trvat několik let.

Ani čínského výrobce nenechává trend skládacích zařízení chladným a bude se snažit v tomto segmentu, kde doposud dominuje Samsung, ukrojit část tržního koláče. Výrobce představil svůj první skládací smartphone: Magic V.

Jihokorejská firma nadále zvyšuje svůj náskok v oblasti skládacích displejů. Samsung nyní na veletrhu CES 2022 představil řadu nových modelů, které míří do různých oblastí použití.

Obrazovky s technologií OLED získávají silnou konkurenci. Sony na veletrhu CES představila první televizory s nově vyvinutými displeji QD-OLED. Podle výrobce jednoznačně překonávají předchozí kvalitu OLED.

V Las Vegas právě končí jeden z největších technologických veletrhů, CES. Výrobce procesorů Qualcomm tuto příležitost využil a prozradil, jak hodlá v oblasti PC do budoucna nahradit dosavadního lídra, společnost Intel.

Rozložení sil v oblasti internetových prohlížečů se neustále mění. Firefox zaznamenává pokles, celosvětově se více používají jiné tři prohlížeče.

Nové zařízení by mohlo být zajímavé pro mnoho chovatelů psů. Výrobce Invoxia představil na veletrhu CES 2022 chytrý obojek pro psy. Jeho prostřednictvím lze získat přesnou polohu čtyřnohého přítele, a také monitoruje jeho zdravotní stav.

I v roce 2022 Apple plánuje představit řadu novinek. Zasvěcení informátoři už sdílí, jakých novinek se dočkáme u produktů Apple Watch, iPhone 14 a dalších. Čím nás tedy oblíbený výrobce letos překvapí.

Výrobce XPG představí počítačovou myš, která má v sobě zabudovaný SSD disk s kapacitou 1 TB. Cílem je, abyste své oblíbené hry měli stále po ruce.

Svět se stále více propojuje a digitalizuje. Kybernetickým zločincům ale tento vývoj nabízí nové možnosti útoků. V nadcházejícím roce 2022 bezpečnostní experti očekávají několik nových technik.

Už brzy bude k dispozici aktualizované rozhraní HDMI. Verze 2.1a přináší důležité vylepšení. Nové označení ale také může přinést spoustu nejasností.

Zakladatel Signalu, Moxie Marlinspike, je velmi kritický vůči konkurenčnímu Telegramu. Podle jeho vyjádření je tato alternativa WhatsAppu "nejhorší volbou" pro uživatele smartphonů z hlediska ochrany soukromí a shromažďování dat.

Na webu se objevil nový patent Samsungu, který naznačuje trojitý smartphone Galaxy. O modelu se dvěma panty, který se skládá podobně jako Z Fold ale má o jeden díl víc, se hovoří už dlouho. Nyní se zdá, že plány výrobce nabývají jasnějších obrysů. 

Jeden ze streamerů hry FIFA 22 investoval do herního režimu Ultimate Team v přepočtu přes půl milionu Kč. Jeho cílem bylo do svého týmu shromáždit ty nejlepší dostupné hráče. Hackeři se ale postarali o to, že o zaplacený špičkový tým přišel.

<< <   1 2 3 ...   >>

Huawei MatePad 11 sice trpí zákazem používání služeb Googlu, ale jinak je to velmi dobrý tablet se slušným výkonem, kvalitním…

Externí box na disky typu NVMe M.2 SSD promění tyto na pohled křehké kartičky ve velmi odolné přenosné paměti

Realme GT Neo 2 je schopný herní telefon s výborným výkonem, vynikajícím displejem a prvotřídní výdrží. Oproti předchůdci se výrazně zlepšil…