Menu

Trendy

Pro fanoušky Applu a jeho produktů byla v úterý večer na programu jedna z nejdůležitějších událostí roku: výroční prezentace. Kromě nových modelů iPhonů 13 byly představeny také chystané chytré hodinky a iPady. Celkově ale oproti očekávání zavládlo jisté zklamání.

Bezdrátové nabíjení akumulátoru mobilního telefonu na větší vzdálenost? Motorola zřejmě plánuje tuto myšlenku brzy převést v realitu. Společnost představila první koncept.

Apple v úterý tento týden představil nové modely iPhonu 13, nové iPady a hodinky Apple Watch 7. Shrnujeme nejdůležitější informace o nových zařízeních kalifornské firmy.

Android 12 by měl být uvolněn už zanedlouho. Nyní vyšlo najevo, že nejnovější verze mobilního operačního systému od Google bude obsahovat také funkci, která silně připomíná něco, co už známe od Apple.

Výrobce oznámil, že pro nadcházející modely Xiaomi 11T nabídne celé čtyři roky bezpečnostních aktualizací. Společnost se tak připojuje ke konkurenci, jako například Apple nebo Samsungu, nabízejících také delší podporu.

Jedna z nejoblíbenějších řad Galaxy společnosti Samsung je zřejmě na pokraji zániku: poté, co výrobce letos neuvedl na trh Galaxy Note, nyní zřejmě tuto řadu zcela ukončí.

Mateřská společnost WhatsAppu už několik let ujišťuje uživatele, že díky koncovému šifrování jejich komunikaci nemůže nikdo přečíst. Podle nedávné zprávy však Zuckerbergova skupina platí více než 1000 zaměstnanců, aby v určitých případech kontrolovali historii chatu.

WhatsApp je nejoblíbenější komunikační aplikace, a to jak na zařízeních s Androidem, tak i iPhonech. Komunikátor ale nepoběží na všech smartphonech, někteří uživatelé starších modelů s Androidem budou mít brzy problémy s podporou.

Chytré telefony a tablety by měly být odolnější, a do budoucna i udržitelnější. Tvrdí to Evropská komise. Na první pohled záměr zní pro spotřebitele dobře, ovšem celá věc může vést ke zvýšení cen.

Před nákupem fitness trackeru – náramků anebo chytrých hodinek – doporučujeme získat přehled o podstatných technických parametrech hlavních funkcí a odlišit je od těch, kterými se firmy sice chlubí, ale nejsou až zas tolik potřeba. Ne všechny jsou opravdu užitečné.

Poté, co Samsung a Sony už vybavily své fotoaparáty smartphonů nastavitelnou clonou, pracuje na této funkci údajně další výrobce. Podle informačních náznaků je to Huawei.

Společnost WhatsApp musí zaplatit pokutu ve výši 225 milionů EUR za porušení GDPR. Rekordní částku uložila irská Komise pro ochranu osobních údajů za sdílení údajů s dalšími společnostmi na Facebooku.

Podle nejnovějších informačních úniků Samsung uvede netrpělivě očekávaný Galaxy S21 FE už ve středu 8. září. Do prodeje by se měl dostat jen krátce poté.

Mohlo by se zdát, že by Chrome mohl být vzhledem ke své dominanci v klidu, ale není tomu tak. Google naopak napodobuje Firefox a v budoucnu chce pro Chrome poskytovat častější aktualizace. Ve verzi 93 Google začíná provádět změny na URL panelu a pohodlněji otevírá omylem zavřené skupiny karet.

Keanu Reeves se ve filmu Matrix 4 vrací. Pro fanoušky to může znít jako skvělá zpráva, ale po konci třetího dílu série Matrix je to z hlediska obsahu trochu přitažené. Předběžný trailer na CinemaConu naznačuje, jak akční trhák svou hvězdu ospravedlní.

<< <   1 2 3 ...   >>

Realme uvádí trh atraktivní telefon vyšší střední třídy v rychlým nabíjením, 120Hz AMOLED displejem a novým Snapdragonem 778 5G.

Nová generace MateBooku 14 přichází s velmi podobným designem jako předchůdce, nicméně dočkala se řady vylepšení. Je výkonnější, má lepší a…

Chytré telefony střední třídy prochází v poslední době obdobím specializace. V nabídce je takové množství podobných modelů, že se výrobci…