Menu
CHIP Speedtest

50 děr ve Windows zaplněno…

15.09.2011 08:09 | Redakce Chip
50 děr ve Windows zaplněno…
Chip vylepšil to, na co Microsoft zapomněl: rychlejší spouštění aplikací, 3D plochu, karty ve Windows Exploreru a mnoho dalšího…

Které funkce a programy Windows uživatelům nejvíce schází a s kterými funkcemi operačního systému jsou uživatelé nespokojeni? K zodpovězení těchto otázek Chip prohledal a vyhodnotil stovky internetových diskusních fór a celý archiv Microsoft Knowledge Base. Spektrum přání a požadavků sahá od integrovaného antivirového programu přes větší nabídku uživatelských rozhraní až po zobrazení aktualizace stavu Facebooku na ploše anebo přidání „vychytávek“ známých z operačního systému firmy Apple.
Je jasné, že většinu z těchto požadavků lze splnit prostřednictvím freewarových programů. Tato snaha opravit vše, co se Microsoftu nepovedlo, nebo přidat to, na co zapomněl, pomocí více bezplatných nástrojů však vyžaduje spoustu času a ještě více trpělivosti.

My máme pro vás lepší řešení, které vám ukážeme v článku, který najdete v Chipu 10/2011. Ten vychází v pátek 23.9.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání