Menu
CHIP Speedtest

PRÁVĚ VYCHÁZÍ

Chip iPad edition

17.06.2011 04:40 | Redakce Chip
Chip iPad edition
Představujeme vám novou podobu vašeho oblíbeného časopisu. Tato verze je prozatím určena pouze pro applovský iPad, plánujeme však stejnou aplikaci i pro operační systém Android. Berte prosím toto ukázkové číslo jako jakousi ochutnávku. Mělo by vám naznačit možnosti nového formátu a nalákat vás k tomu, abyste i v budoucnu ocenili přidanou hodnotu nové formy časopisu Chip.

Aplikace Chip má obdobný obsah jako „papírový“ časopis, zdaleka se však nejedná o jeho přesnou kopii 1:1. Naopak, naše nová aplikace je zcela novým dílem, ve kterém jsme se snažili každý příspěvek a článek přizpůsobit pro iPad. Vznikl tak digitální magazín, který plně využívá technické a grafické možnosti publikačního nástroje od Adobe. K tomu přidáváme doplňkový obsah, který v tištěném časopise nenajdete.

Chip aplikace nabízí dvě různé tváře, podle toho, jak iPad držíte v ruce. Pokud ho používáte tzv. na výšku, aktivuje se režim Čtení: články jsou strukturovaně sestaveny tak, aby se daly číst jako noviny nebo kniha. V režimu Prohlížení, který se spouští přetočením iPadu na šířku, se nachází interaktivní grafika, rozsáhlé obrazové materiály k testům, tipům a hlavním článkům, chytré posuvné tabulky a doplňková videa.

Zkusili jsme i další možnosti, které by měly zaručit, že žádný čtenář Chipu nepřijde o své bonusy: i v této aplikaci si můžete stáhnout PDF aktuálního vydání a v budoucnu plánujeme na podobném principu také stahování vybraných plných verzí programů, které čtenáři tištěného Chipu najdou na přiloženém DVD.

Takže příjemné čtení!

Chip iPad edition

 

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání