Menu
CHIP Speedtest

Detailní záznam dovolené

16.07.2013 14:45 | Redakce Chip
Detailní záznam dovolené
Cestujete rádi, fotíte a zaznamenáváte všechna navštívená místa? Pak vás možná potěší aplikace The Traveler, která umožňuje uložit si cestu a související informace a následně sdílet zážitky s přáteli.

Hned při prvním spuštění po vás aplikace bude chtít potvrdit, který Google účet má používat pro ukládání dat. Po zvolení účtu následuje jednoduchá úvodní obrazovka, kde si klepnutím na symbol »+« můžete založit nový výlet či dovolenou. Stačí zvolit jméno a dále přidat třeba i data odjezdu a příjezdu. Po založení nového „Tripu“ již můžete klidně vytvářet tzv. »Paths«, což jsou jednotlivé výlety, které na dovolené absolvujete. Po založení nové Path telefon automaticky zaznamenává váš pohyb a zapisuje jej do mapy, včetně všech pořízených fotografií. Po dokončení výletu stačí záznam zastavit. Takto můžete jednoduše zaznamenat celou svou dovolenou. Jakmile se vrátíte domů, není nic jednoduššího než nahrané cesty sdílet s vašimi přáteli, kteří si je mohou pomocí Google Earth prohlédnout a podívat se, kudy přesně jste šli a jeli nebo kde jste pořídili fotografie či videa.

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání