Menu
CHIP Speedtest

DIGIPUB 2013

29.04.2013 13:55 | Redakce Chip
DIGIPUB 2013
Už 200 miliónů lidí na světě používá tablet, v Čechách počet uživatelů přesáhne letos 500 tisíc a v příštím roce se přiblíží k jednomu miliónu. Celosvětový objem reklamních výdajů v tabletové inzerci seletos zvýší oproti loňsku o 61 % a dosáhne 13,5 miliardy dolarů?

Tomu a dalším tématům se bude ve středu 15. května věnovat celodenní konference DIGIPUB, která bude doprovodným programem veletrhu Reklama-Polygraf 2013 na výstavišti PVA v Letňanech.

„Grafickým zpracováním obsahu pro mobilní zařízení se zabýváme již třetím rokem a v posledním půlroce zažíváme opravdový boom“, řekl jednatel společnosti OPTIO CZ, pan Daniel Stejskal, který je jedním z moderátorů akce. V odpolední části konference bude s dodavateli softwarů hovořit o technologických aspektech publikování. V tomto bloku vystoupí i Matouš Filipi z AMOS Software spol. s r.o., která je generálním partnerem akce a představí DPS (Digital Publishing System), od firmy Adobe.

Na pořádání akce se kromě firmy OPTIO CZ s.r.o. podílí také nově vzniklá společnost Tablet Media. Šéfredaktorka vydavatelství Eva Hanáková a ředitel Michal Klíma se budou společně s českými i zahraničními hosty dopoledne věnovat tabletové redakci, inzerci a marketingu.

Veletrh Reklama-Polygraf pořádá již podvacáté společnost M.I.P. Group, a.s., letos od úterý 14. do čtvrtka 16. května. Podrobný program naleznete na www.reklama-fair.cz, registrovat na DIGIPUB se můžete bezplatně na www.digipub2013.cz, konference začíná ve středu 15. května 2013 v 10:00.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání