Menu
CHIP Speedtest

Dočasné zastavení kopírování

07.01.2013 05:00 | Redakce Chip
Dočasné zastavení kopírování
Zatímco lokální kopírování pomocí Windows Exploreru funguje obvykle rychle a bezproblémově na pozadí, kopírování většího množství dat přes síť (například Wi-Fi) může trvat hodně dlouho a celou síť nepříjemně zahltit.

Pokud potřebujete naléhavě něco stáhnout, můžete právě probíhající kopírování alespoň na čas pozastavit. Pro tento účel otevřete okno s probíhajícím kopírováním a klikněte na »Další údaje«. Objeví se okno s grafickým zobrazením informací o zbývajícím času do dokončení kopírování a také údajem o množství dat, která mají být ještě přenesena.

Proces kopírování můžete přerušit kliknutím na symbol pauzy vpravo nahoře – nyní bude akce označena jako „zastavená“. Později můžete kopírování opět obnovit kliknutím na symbol pauzy. Dejte si však pozor, abyste nekliknuli na symbol křížku – ten celý proces kopírování zruší bez jakýchkoliv dalších dotazů.

POZNÁMKA: Při větším množství probíhajících procesů je možné individuálně zastavovat nebo znovu aktivovat jednotlivé „akce“. Informace o všech procesech jsou shrnuty ve společném dialogu.

 

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání