Menu
CHIP Speedtest

Dostupný domácí plotr

17.05.2013 14:00 | Redakce Chip
Dostupný domácí plotr
Řezací plotr není zařízení, se kterým bychom se běžně setkávali v domácím prostředí, ale přesto existuje model, který je cenově dostupný a nabídne spoustu zábavy i praktického využití.

 

 

 

12“ plotr pracuje s materiálem o maximální šířce 30 cm a zvládá jak jednotlivé listy, tak manipulaci s rolemi o délce max. 3 metrů. Součástí dodávky je program Silhouette Studio, v němž můžeme vytvářet vlastní šablony nebo upravovat již hotové obrázky. Umožňuje i manuální i automatické vektorování předloh. Například logo našeho časopisu jsme byli schopni vyříznout během několika minut. Řezací jehla pracuje s deseti úrovněmi přítlaku, takže plotr dokáže rozříznout i tvrdší fólie, karton nebo i textil. Řezák lze nahradit popisovým fixem, takže kromě vyřezávání plotr poslouží i pro tisk nákresů. Výrobce nabízí ke stažení z online obchodu řadu šablon (se zařízením dostanete kredit na cca 50 stažení) a prodejce k němu nabízí opravdu širokou škálu médií včetně například papírových fólií s magnetickou vrstvou. Instalace je jednoduchá, výrobce nenabízí český manuál, ale na DVD uživatel dostane praktický videonávod.

Cena: 7 990 Kč vč. DPH

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání