Menu
CHIP Speedtest

Dotykové monitory pro Windows 8

08.06.2013 11:15 | Redakce Chip
Dotykové monitory pro Windows 8
Dotykové ovládání Windows 8 přineslo největší inovaci v historii tohoto OS. Paradoxně největší nevýhodou Windows 8 je právě dotykové ovládání, tedy pokud nevlastníte počítač s dotykovým displejem.

 

 

 

počítač, jej zakoupili spolu s dotykově ovládaným operačním systémem Windows 8. Bohužel jen některé notebooky a AIO počítače jsou vybaveny displejem s dotykovou vrstvou, který jediný dokáže výhod dotykového rozhraní tohoto operačního systému využívat. Majitelé starších stolních i přenosných počítačů, kteří si Windows 8 nainstalovali (ať již z nevědomosti, nebo kvůli zaváděcí slevě pro uživatele nelegálních verzí starších Windows) do počítače bez dotykové obrazovky, se tedy buď smířili s otravným přeskakováním ze startovacího režimu Metro do osekaného prostředí klasického desktopu, nebo se mohou poohlédnout po novém monitoru s dotykovou vrstvou, který změní jejich starý počítač na moderní trendy přístroj.

Celý článek si můžete přečíst v papírovém Chipu 7/2013 nebo v jeho elektronické verzi pro tablety, který vychází 21. června 2013.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání