Menu
CHIP Speedtest

E-ink nebo LCD

14.03.2012 13:50 | Redakce Chip
E-ink nebo LCD
Čtečky elektronických knih už nejsou drahým výstřelkem bibliofilů, ale levnou a běžnou součástí „digitálního života“. V našem testu vám ukážeme rozdíly v nabízených technologiích a poradíme vám, jaký přístroj si vybrat.

Většina velkých nakladatelství už pochopila, že pokud chtějí přežít 21. století, musí nabídnout i knihy v elektronickém formátu. Některá z nich dokonce nabízí pro své čtenáře „speciální verzi“ čtečky, která je levnější než na běžném trhu. A aby to zájemci o „moderní čtení“ neměli jednoduché, v prodeji je také celá řada levných LCD čteček, které lákají potenciální kupující například na barevný displej. Stojí za investici? Jaké jsou výhody a nevýhody nabízených technologií? Na co si dát při výběru čtečky pozor a kde najdete širokou nabídku knih v elektronickém formátu? Odpovědi na tyto otázky najdete v rozsáhlém článku, který jsme pro vás připravili ve spolupráci s naší testovací laboratoří.

Článek najdete v CHipu 4/2010.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání