Menu
CHIP Speedtest

PRÁVĚ VYCHÁZÍ

Google Keep – konečně pořádné poznámky

07.06.2013 11:30 | Redakce Chip
Google Keep – konečně pořádné poznámky
Pokud jste už dlouhou dobu nevěděli, kterou aplikaci použít pro jednoduché a rychlé poznámky nebo nákupní seznam, můžete přestat zoufat. Společnost Google vydala na nátlak uživatelů aplikaci, která velice dobře funguje, je jednoduchá, hezká, a dokonce umožní víc funkcí než jen klasické poznámky nebo nákupní seznam.

Na Google Play hledejte aplikaci pod názvem Google Keep. Ovládání samotné aplikace je naprosto jednoduché. V první řadě určitě oceníte jednoduchý widget, díky kterému můžete rychle a efektivně přidávat poznámky jednu za druhou. Klepnutím na vytvořenou poznámku otevřete aplikaci, kde můžete své poznámky libovolně upravovat, volit rozlišné barvy pozadí a přidávat obrázky. Aplikace dokonce podporuje i widget na zamykací obrazovce, takže pokud potřebujete přidávat poznámky co nejrychleji a odemykání telefonu vám přijde zdlouhavé, hurá do toho! Zajisté vás mile potěší, že své poznámky můžete vytvářet i přes počítač, stačí se přihlásit pomocí svého Google účtu na drive.google.com/keep. Poznámky se samozřejmě automaticky synchronizují se zařízením a ušetří vám tak práci s jejich psaním do telefonu.

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání