Menu
CHIP Speedtest

Hladký přechod na Windows 8

04.01.2013 10:25 | Redakce Chip
Hladký přechod na Windows 8
Nové počítače s Windows 8 jsou již nějakou dobu na trhu, ale vy možná zvažujete, jestli používat nejnovější operační systém Microsoftu i ve vašem stroji. Poradíme vám, jak Windows 8 instalovat, jak přenést data a jak doplnit chybějící funkce.

Windows 8 nepřináší jen zásadní změnu ve stylu ovládání operačního systému a instalovaných aplikací, se kterou se někteří uživatelé budou jen těžko sžívat, ale i mnoho užitečných vylepšení. Kromě důkladnější ochrany před škodlivým softwarem stojí za pozornost určitě i nový zálohovací nástroj ve stylu Apple Time Machine nebo bleskový start a odezva operačního systému.

V únorovém Chipu vám poradíme, jak si instalovat Windows 8 samostatně, paralelně k Windows 7 nebo na virtuální počítači, ukážeme vám, jak efektivně ovládat Windows 8 na tabletu i v běžném počítači, pomůžeme vám snadno přenést osobní data i nastavení z Windows 7 a provedeme vás změnou nastavení pro rychlejší start PC i zobrazení skrytých aplikací ve Windows Store. Pomocí nástrojů z Chip DVD si také snadno nahradíte funkce, které v základní výbavě Windows 8 chybí.

Nový Chip vyjde 18. ledna 2013.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání