Menu
CHIP Speedtest

Hloubkový sken odhalí brzdy systému

10.10.2010 09:15 | Redakce Chip
Hloubkový sken odhalí brzdy systému
Mnoho programů ochromí váš počítač. Po jejich nainstalování už nebude systém nikdy rychlý. Jak takové škůdce odhalit? Pomůže vám s tím náš hloubkový sken.

Více než 75 milionů uživatelů si stáhlo freewarový nástroj s názvem Antivir. Název napovídá, že by se mělo jednat o antivirový nástroj. Jen zkušený uživatel dokáže poznat, že se ve skutečnosti jedná o podvod a že tento nástroj nejen zpomalí počítač, ale že je také bezpečnostní hrozbou. A to je jen začátek. Mezi padesátkou nejstahovanějších programů najdete řadu takových, které dokážou zabrzdit i nejrychlejší počítač. Takové programy však neodhalíte dříve, než je nainstalujete. Chip proto udělal těžkou práci za vás – otestoval desítky aplikací a zjistil, které nejvíce brzdí systém. K těm největším brzdám vám pak nabídneme rychlé alternativy, které mají stejné funkce, ale nezbrzdí váš počítač. Tyto nástroje najdete na Chip DVD.

Výsledky našeho hloubkového skenu najdete v Chipu 11/10, který vychází 22.10.2010.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání