Menu
CHIP Speedtest

iPad: dTest; Prezident 2013

23.12.2012 23:00 | Redakce Chip
iPad: dTest; Prezident 2013
Chip vychází i ve verzi pro iPad, proto redakce nabízí výběr aplikací pro toto zařízení.

dTest

Pokud jste se někdy seznámili s výsledky testů redakce spotřebitelského časopisu dTest, určitě jste byli překvapeni, že v českém prostředí existuje tak kvalitní nezávislá testovací laboratoř. Vysokou odbornost výsledků dTest zajišťuje profesionálními spolupracovníky a transparentností postupů. A nejde přitom pouze o kečupy a másla, které v posledních měsících přitáhly pozornost spotřebitelů. Zákazníci vyhledávají například i srovnávací testy pneumatik, elektroniky, školních aktovek a mnoho dalších testů z desítek kategorií výrobků.

Aplikace dTest rozšiřuje služby klasického časopisu dTest do mobilních zařízení s operačním systémem iOS a Android. Je praktickým pomocníkem při výběru zboží a nákupech a pomáhá také při spotřebitelských problémech. Testy jsou rozděleny do kategorií. Mezi základní funkce patří rychlá spotřebitelská poradna a vyhledání a srovnání výsledků testů výrobků. Využít přitom lze čtečku čárových kódů. Doprovodné informace obsahují katalog potravinových aditiv (éček) a databázi nebezpečných výrobků.

V bezplatné verzi jsou dostupné články a informace z vybraných testy, ovšem bez výsledků. Nakupovat lze dílčí testy přímo z aplikace. Případně si lze zaplatit předplatné vybraných kategorií nebo celého časopisu.

Informace o programu

Cena: Zdarma
Hodnocení: Výborný

Stahujte z Appstoru.

Prezident 2013

Zřejmě nás v lednu čekají první prezidentské volby, a tak není od věci, udělat si na jednotlivé kandidáty vlastní názor, případně podrobně sledovat vývoj jejich předvolebních preferencí.

Aplikace Prezident 2013 si klade za cíl shromáždit všechny dostupné informace o prezidentských volbách a zároveň odfiltrovat nepodstatné zprávy. Výsledkem je rychlý a chytrý přehled o stávající situaci na kolbišti o prezidentský post. Podobné aplikace vznikly při nedávných volbách v Americe a je dobře, že se na podporu zájmu o prezidentské volby objevila nezávislá mobilní aplikace i v České republice.

Volební rádce přináší možnost vyjádření vlastní preference v anketě uživatelů této aplikace. Obsahuje také obecné informace o procesu volby české hlavy státu, profily jednotlivých kandidátů, volební kalendář a především výsledky preferencí jednotlivých kandidátů dle průzkumů veřejného mínění. Nechybí informace a mapy volebních místností.

Statistické výsledky a články do aplikace dodávají agentury MEDIAN, FOCUS Marketing & Social Research, ppm factum a internetové magazíny iDNES.cz, Lidovky.cz, Zprávy.rozhlas.cz. Majitelé iPadů se musí spokojit s velikostí aplikace pro iPhone.

Informace o programu

Cena: Zdarma
Hodnocení: Velmi dobrý

Stahujte z Appstoru.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání