Menu
CHIP Speedtest

iPad: TaxiAgent; Stickman Ski Racer

23.02.2013 23:00 | Redakce Chip
iPad: TaxiAgent; Stickman Ski Racer
Chip vychází i ve verzi pro iPad, proto redakce nabízí výběr aplikací pro toto zařízení.

TaxiAgent

Objednejte si nejbližší taxík bez volání dispečinku. Pomocí chytré aplikace, která využívá registrované smartphony v informačním systému znáte přesně jejich polohu, cenu i výbavu.

Aplikace TaxiAgent přináší neobvyklé služby a řád do využívání služeb českých taxi. Především vám umožní zobrazit nejbližší taxíky ve vašem okolí.  A pokud se rozhodnete si příslušný vůz objednat, komunikujete přímo s řidičem. Při čekání máte okamžitou kontrolu, kdy šofér přijede a kde se právě nachází. Když v aplikaci zadáte cíl cesty, zjistíte orientační cenu a předpokládanou dobu dojezdu. Zeleně vyznačená cena znamená, že tyto vybrané taxíky cenu garantují. Když potřebujete odvézt náklad nebo vyžadujete dětskou autosedačku, můžete použít průvodce objednávkou, který vám zobrazí vizitky vyhovujících taxi. Skvěle nastavena je rychlá volba, která vám doporučí nejbližší a nejlevnější taxi. Odvoz si tak můžete objednat pouhými třemi tapnutími.

S TaxiAgentem jste také chráněni před předražováním. I když předem víte, za kolik pojedete, můžete si trasu průběžně kontrolovat sami s vestavěným GPS taxametrem. Všechny jízdy se navíc ukládají. Záznam jízdy včetně dat o objednávané a skutečně ujeté trase je vám kdykoliv k dispozici. V současné době jsou k dispozici taxivozy dostupné v Praze a okolí a jejich počet se rychle zvětšuje. Pro ostatní místa se nabízí katalog s 200 dispečinky z celé ČR.

Informace o programu

Cena: Zdarma
Hodnocení: Velmi dobrý

Stahujte z Appstoru.

Stickman Ski Racer

Lyžařských simulátorů a her je obrovské množství, takže vybrat jednu zimní hru dalo pořádnou práci. Přednost před perfektní 3D grafikou dostala zdánlivě jednoduchá hra s perfektní hratelností. Shodou okolností je od studia Djinnworks, kterého proslavily hry typu Liner Runner nebo jiné Stickman games.

Ve hře Stickman Ski Racer ovládáte jednoduchého panáčka – lyžaře, se kterým sjíždíte ty nejšílenější svahy navzdory různým nástrahám a překážkám. Samozřejmě je hlavním účelem hry nespadnout, nezapadnout v lavině, překonat hluboké propasti a skály nebo polorozpadlé mosty. Další úrovně se odemykají s nabitými zkušenostmi, sbíráním peněz a zlepšujícími se výkony. Stickman obsahuje úžasnou fyziku reálného světa. Hra se ovládá dotykem vpravo (zrychlení) a dotykem vlevo (zpomalení), případně pohybem po displeji nahoru (skok). V letu nahýbáte panáčka přirozeným nahýbáním tabletu, takže o legraci je, zejména při krkolomných skocích, postaráno. Zajímavostí je noční mód s polonasvětleným svahem a možnost hrát multiplayer s dalším závodníkem po Wi-Fi nebo Bluetooth.

Majitelé zařízení s Androidem mají výhodu – hra je pro jejich OS zdarma.

Informace o programu

Cena: 0,89 Eur
Hodnocení: Výborný

Stahujte z Appstoru.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání