Menu
CHIP Speedtest

Jeden disk umí všechno

21.07.2011 11:54 | Redakce Chip
Jeden disk umí všechno
Balíček programů z Chip DVD udělá z vašeho USB flash disku multifunkční nástroj, který nahradí veškerou softwarovou výbavu počítače.

Mít kancelář k dispozici na každém počítači na světě? Surfovat anonymně, přehrávat DVD, obnovovat ztracená data? To všechno zvládne jeden USB flash disk, který může mít více funkcí než švýcarský nůž. Potřebovat budete pouze USB flash disk, ideálně s kapacitou 4 GB, a také Chip DVD, na kterém najdete vše potřebné, navíc nachystané s plným komfortem. Jediný archiv stačí rozbalit na USB flash disk, a nic dalšího dělat nemusíte. Na disku pak budete mít komfortní startovní menu, na jaké jste zvyklí z Windows. Z něj můžete spouštět všechny aplikace nebo jednoduše přistupovat k dokumentům na disku.
Balík 10v1 obsahuje vše, co budete potřebovat. Použití je přitom maximálně jednoduché. Spustíte archiv z Chip DVD – ten je samorozbalovací, necháte jej tedy jen rozpakovat přímo do kořenového adresáře USB disku. Takový disk však funguje jen v běžících Windows. Pokud má USB flash disk sloužit i jako záchranář, je třeba, aby dokázal opravit i počítač, který nestartuje. K tomu jsme přichystali návod, který najdete v Chipu 8/2011. Ten vychází 29. července 2011.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání