Menu
CHIP Speedtest

Jeden za všechny

06.04.2010 17:16 | Redakce Chip
Jeden za všechny
Trápí vás přemíra zařízení v obývacím pokoji a množství jejich dálkových ovladačů ? Řešením může být elegantní a kompaktní multimediální počítač, který vám zajistí skvělou zábavu a ušetří místo.

Video, nebo DVD rekordér, Blu-ray přehrávač, reproduktory, internetové rádio, DVB-T tuner, CD přehrávač s receiverem, televizor: v českých domácnostech se to multimediální přístroji a jejich ovladači hemží, takže pak jen těžko najdete volné místo na pohovce. Další nevýhodou je, že všechna tato zařízení spotřebovávají elektrickou energii a jejich ovladače se musí „krmit“ bateriemi. Chip pro vás má ale řešení: jeden multimediální počítač, který splní všechny požadavky a nahradí všechna další zařízení, která jsou běžně v obývacím pokoji. Spotřebuje přitom ve stand-by modu méně než 2 W a vyjde na cca 16 000 Kč. Pokud se do sestavování nechcete pustit sami, můžete oslovit prodejce výpočetní techniky.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání