Menu
CHIP Speedtest

Jedním kliknutím: PC jako nové

18.03.2011 09:00 | Redakce Chip
Jedním kliknutím: PC jako nové
Díky skrytému diskovému oddílu budete moci jedním kliknutím polít Windows živou vodou. Systém tak poběží jako v době, kdy byl čerstvě nainstalovaný.

Každý si rád vyzkouší nové programy, beta verze s futuristickými funkcemi nebo trial verze různých komerčních softwarů. Pokud však programy neinstalujete do virtuálního počítače, narazíte brzy na problém. Vaše Windows budou stále pomalejší a pomalejší. Startovat budou mnohem déle, po startu ještě minutu nebudete moci nic dělat, co chvíli se objeví nějaké chybové hlášení.
Pokud si v počítači vytvoříte záchranný diskový oddíl podle našeho návodu, máte vyhráno. Vždy když bude počítač pomalý, obnovíte původní systém, který je mladý, rychlý a zdravý. Většina notebooků a také počítačů má od výrobce zabranou část disku, kde se nachází nástroje na obnovu. I tento diskový oddíl by tedy dokázal systém obnovit. Často je však vybaven reklamním softwarem (crapwarem) a nemá takové možnosti, jako potřebujete. Řešení: Připravte si záchranný oddíl na míru. Náš návod vám ukáže, jak na to. Najdete jej v Chipu 4/2011, který vychází 25. března 2011.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání