Menu
CHIP Speedtest

Kdo navštíví CeBIT, bude připravený na digitální budoucnost

25.01.2012 13:40 | Redakce Chip
Kdo navštíví CeBIT, bude připravený na digitální budoucnost
Odpočítávání času před veletrhem CeBIT 2012 již probíhá. Návštěvníky čekají v Hannoveru od 6. do 10. března 2012 aktuální trendy, novinky a tisíce inovací. V loňském roce navštívilo CeBIT 339000 návštěvníků z celého světa.

Návštěvníci výstavy CeBIT mají především možnost rychle a efektivně získat přehled o ICT branži, vyzkoušet si na místě nová řešení, zažít vize a navázat potřebné kontakty pro svoje podnikání. Četné mimořádné přehlídky, jako například „CeBIT i-land“ s příslušenstvím pro smartphony, platforma pro automobilový průmysl „Destination ITS“ a přehlídka inovací „Code_n 12“ zvou k bezprostřednímu vyzkoušení nových technologií.
Vizionáře najdete i na CeBIT Global Conferences: nabízejí návštěvníkům šanci potkat špičkové mluvčí z celého světa. Je zde zastoupeno více než 60 předních osobností mezinárodní branže ICT prostřednictvím Keynotes, krátkých přednášek a v rámci pódiových diskusí. Seznam účastníků sahá od Dr. Wernera Vogelse, CTO (Chief Technical Officer) z Amazonu, a Dr. Michaela Gorrize, CIO (Chief Information Officer) z Daimleru, přes Jeremyho Doiga, Engineering Directora z Googlu, až po Jacoba Aqraou, Senior Vice Presidenta eBay a Dr. Steva Garnetta, Chairmana & Presidenta společnosti Salesforce Europa. Poprvé se světově nejvýznamnějšího kongresu ICT zúčastní i největší sociální síť světa Facebook prostřednictvím Richarda Allana (Director of Policy in Europe).
Jako obvykle je na programu veletrhu CeBIT 2012 Entertainment. V rámci CeBIT life se konají denně koncerty na Sounds-scéně.  Barmer GEK lákají sportovním animačním programem a mezinárodní obec fandů počítačových her se setká u Intel Extreme Masters.
CeBIT 2012 startuje 6. března. V předvečer akci slavnostně zahájí spolková kancléřka Dr. Angela Merkel. Kromě toho je v Hannoveru očekávána brazilská prezidentka Dilma Rousseff jako reprezentantka partnerské země veletrhu CeBIT 2012. Keynote ze strany průmyslu bude v podání Erica Schmidta, předsedy správní rady Googlu.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání