Menu
CHIP Speedtest

Kontrola spotřeby telefonu a všech jeho základních komponent

17.05.2013 05:05 | Redakce Chip
Kontrola spotřeby telefonu a všech jeho základních komponent
Také už vás nebaví neustále kontrolovat běžící aplikace a ručně je jednu po druhé vypínat? Věděli byste rádi, jak dlouho ještě vydrží váš telefon pracovat?

Pak se vám jistě zalíbí aplikace jménem GO Power Master. Pomocí této aplikace můžete jednoduše ovládat základní komponenty telefonu (Wi-Fi, GPS, Bluetooth…) a hlavně s ní dokážete optimalizovat spotřebu svého telefonu.

Po nainstalování aplikace se do ovládací lišty telefonu automaticky nainstaluje ovládací prvek aplikace GO Power Master, pomocí které můžete vypínat a zapínat např. Wi-Fi. Kliknutím na logo aplikace, které se nachází úplně nalevo, se dostanete do hlavní obrazovky aplikace, která oznamuje zbývající čas do vybití telefonu a nabízí tlačítko »Optimize«. Po jeho stisknutí začne aplikace vypínat zbytečné procesy na pozadí, což prodlouží výdrž vašeho telefonu až o několik hodin (to je samozřejmě závislé na využití telefonu). Další možností aplikace je nastavení tzv. módů. V těchto módech si jednoduše určíte, které funkce jsou povolené a které ne. Následně stačí mód aktivovat, a aplikace sama nakonfiguruje telefon podle zvoleného módu.

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání