Menu
CHIP Speedtest

Lepší historie v Google Chrome

09.05.2011 08:04 | Redakce Chip
Lepší historie v Google Chrome
Pomocí rozšíření získá historie Google Chrome několik funkcí v ostatních prohlížečích běžných.

Rozšíření History² (anebo History 2) přidává k dosud prosté výchozí historii Google Chrome několik funkcí, které jsou v jiných prohlížečích obvyklé. Rozšíření neběží trvale na pozadí; jen když historii vyvoláte, zobrazí se History² namísto historie původní. Není pokusnou divočinou a působí střídmě.

Výchozí historie jen vypíše seznam stránek v tom pořadí, ve kterém jste je navštívili. Můžete v ní vyhledávat, víte‑li přesně, co hledáte. To je tak vše. History² sama hned seskupí všechny stránky podle jednotlivých webů; k tomu přidá počet stránek z každého webu.
 
Nahoru doplní řadu tlačítek, kterými se snadno přenesete do toho období, které vás zajímá. A máte možnost zvolit řazení vypsaných webů — vedle časového také řazení abecední anebo podle počtu návštěv.

Uspořádání historie pak usnadňuje vymazání některých návštěv.

Rozšíření je v češtině; číslo verze 0.6.0 naznačuje, že zatím je — z pohledu svého tvůrce — na spíše raném stupni vývoje.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání