Menu
CHIP Speedtest

Magazín o aplikacích

15.08.2013 15:10 | Redakce Chip
Magazín o aplikacích
Nemusíte být zrovna nováčkem ve světě iOS, abyste si dali doporučit nějakou dobrou aplikaci pro svůj iPhone či iPad. Jistě, můžete sledovat internet nebo kupovat časopisy o aplikacích, ale dobrých rádců, od kterých se dozvíte vše během krátké chvíle, je asi tolik, jako byste hledali jehlu na Appstoru.

Aplikace AppStart je elektronický rádce, který obsahuje informace o nejvhodnějších aplikacích pro majitele iPhonů nebo iPadů. O obsah se stará redakce serveru Appadvice.com, který dlouhodobě monitoruje svět přenosných zařízení. Obsah je koncipován od úplných začátků až po doporučené profesionální tipy, které zvýší vaši produktivitu jak ve vzdělávání a zaměstnání, tak i ve volném čase. Pro nováčky bude nejspíš zajímavá sekce „10 prvních aplikací, které musíte mít“. Bez dlouhých proslovů se dozvíte, že při hledání kvalitních nástrojů se nevyplatí dlouze experimentovat s bezplatnými aplikacemi, protože nenabídnou chytrá a komplexní řešení pro vaši efektivní práci. Pro kancelářskou práci je proto doporučeno používat nástroje iWork, pro video iMovie a pro hudbu GarageBand.

AppStart je rozdělen do kategorií podle předpokládaného zájmu. Najdete zde například sekce Kancelářské aplikace, Zpravodajství, E-mail, Poznámkový blok, Finanční manažer, Osobní asistent, Browsery, Domácí kino, Hry, Hry pro nehráče, Aplikace pro matky, Aplikace pro studenty, Navigace, Triky pro hardware, Tipy pro PDF a mnoho dalších.

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání