Menu
CHIP Speedtest

Microsoft Fix it: Oprava pro Windows

17.06.2011 11:48 | Redakce Chip
Microsoft Fix it: Oprava pro Windows
Jedno kliknutí, a problém je vyřešen: Microsoft Fix it najde a odstraní běžné problémy. Složité zásahy do systému nebo registrů i složité psaní skriptů jsou minulostí.

Co dělat, když se ve Windows objeví chybová hláška, které ani za mák nerozumíte, jako například „Podpora transakcí v rámci správce prostředků systému zadaný soubor není spuštěna nebo byl ukončen kvůli chybě (0x80071A91)“?

Rozklíčovat význam takové chybové hlášky je téměř nadlidský úkol. Pokud chtěl uživatel dříve problém vyřešit, musel chybovou hlášku vložit do Googlu a hledat na fórech řešení. Kdo má česká Windows, ten je navíc velmi omezen, protože může využít jen nepatrný zlomek zdrojů informací. Dnes je situace mnohem příjemnější. Microsoft nabízí uživatelům Fix it, který problémy vyřeší. Podívali jsme se, jak nástroj funguje a jak jej používat. Článek najdete v Chipu 7/11, který vychází 24. června.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání