Menu
CHIP Speedtest

Mobilní aplikace a IT hračky: váš nový osobní trenér

12.09.2013 07:50 | Redakce Chip
Mobilní aplikace a IT hračky: váš nový osobní trenér
Moderní technologie usnadňují lidem v celé řadě oblastí. Jen málokdo by ale čekal, že mohou pozitivně ovlivnit i vaše zdraví…

Žít zdravě a být fit není snadné. K tomuto cíli vede obvykle cesta plná diet, odříkání a nepoživatelných jídel. Většina těch, kdo se po této cestě vydá je ale téměř vyloučena z běžného života a jejich typickým rysem je podrážděnost a duševní labilita.

Naštěstí ale existuje i alternativa, která vám umožní být zdravý a fit, aniž byste každý den zkazili chuť do života všem lidem ze svého okolí.

Pokud totiž vyvinete dostatečnou aktivitu – a je jedno jestli půjde o rekreační sport, chůzi po horách nebo pohyb pro radost – nebudete se muset trápit hladem a zároveň se svaly poroste i vaše kondice.

Donedávna ale byla s těmito aktivitami spojena celá řada problémů, které je lidem ztěžovaly nebo dokonce znemožňovaly provádět. Moderní technologie ale dokázaly většinu těchto problémů vyřešit a v některých případech dokáží udělat ze sportování i zábavnou činnost.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání