Menu
CHIP Speedtest

Napněte své slechy

11.11.2011 10:17 | Redakce Chip
Napněte své slechy
Stejně jako je YouTube nepřebernou videotékou, existují na internetu služby pro pohodlný poslech hudby vašeho oblíbeného žánru, aniž byste zaplatili jedinou korunu.

Společnost Apple přestala po letech obcházet český trh s online hudbou a na konci září zpřístupnila svůj internetový obchod iTunes Store uživatelům z České republiky. Podle našeho názoru se tak stalo značně pozdě a bude velmi těžké, ne-li zcela nemožné, naučit české hudební fanoušky, již léta „nakupující“ hudbu ve vysoké kvalitě zcela zdarma na serverech typu Ulož.to, pořizovat si hudbu za peníze. Abychom však nestavěli Apple iTunes Store do nerovného souboje se stahovacími servery, představíme si i několik internetových služeb, které vám nabídnou poslech vašich oblíbených interpretů a hudebních žánrů legálně a zcela zdarma. Nemáme přitom na mysli internetová rádia, ale služby, ve kterých můžete sami ovlivnit, jakou hudbu budete právě poslouchat.

Ty nejzajímavější služby vám představíme v Chipu 12/11, který vychází 18. listopadu 2011.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání