Menu
CHIP Speedtest

Nastavení automatického dokončování v Internet Exploreru

06.08.2013 15:30 | Redakce Chip
Nastavení automatického dokončování v Internet Exploreru
Když zadáte do adresního řádku aplikace Internet Explorer část jména webové stránky, kterou jste již navštívili, nabídne vám program na výběr její jméno.

Toto chování ale funguje i poté, co jste odstranili historii procházení. Tento jev vyplývá z poměrně úzké vazby mezi Internet Explorerem a vyhledáváním ve Windows. Pro někoho může být podobné chování výhodou, většinu uživatelů ale nepotěší – pokud odstraní historii surfování, nechtějí již mít tyto informace uložené. Chcete-li tedy toto chování změnit, musíte zrušit integraci obou služeb. Proto v Internet Exploreru zvolte nabídku »Nástroje | Možnosti Internetu«. V okně, které se objeví, klikněte v sekci »Automatické dokončování« na tlačítko »Nastavení«. Nyní již stačí deaktivovat zatržítko u položky »Použít funkci Windows Search k dosažení lepších výsledků« a kliknout na tlačítko »OK«. Pokud nyní odstraníte historii procházení, už vám nebudou znovu nabízeny adresy dříve navštívených webů.

 

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání