Menu
CHIP Speedtest

Nastavení hlasitosti pro každou aplikaci zvlášť

20.10.2012 09:10 | Redakce Chip
Nastavení hlasitosti pro každou aplikaci zvlášť
Ne každému vyhovuje jednotné nastavování hlasitosti pro všechny aplikace. V nových Windows je ale možné upravit úroveň hlasitosti pro každý program.

Na pravé straně hlavního panelu najdete malý symbol reproduktoru. Klikněte na tuto ikonu. Objeví se dialog s jedním posuvníkem pro nastavení celkové hlasitosti reproduktorů. Kliknutím na „Ztlumit reproduktory“ můžete zvuk vypnout.

Na spodním okraji dialogu se nachází link na „Směšovač“. Vyberte jej. Otevře se dialog „Směšovač hlasitosti“, který zobrazuje regulátor hlasitosti pro každý aktivní program zvlášť. Pod tímto regulátorem naleznete ikonu, pomocí níž můžete zvuk pro danou aplikaci úplně vypnout. Použitím regulátoru v části „Zařízení“ měníte hlasitost u všech aplikací najednou. Poměr jednotlivých nastavení přitom zůstává stále stejný. Dialog „Směšovač hlasitosti“ můžete zavřít jen pomocí křížku v pravém horním rohu.

Alternativně můžete kliknout pravým tlačítkem myši na ikonu reproduktoru a vybrat z kontextové nabídky „Otevřít směšovač hlasitosti“.

 

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání