Menu
CHIP Speedtest

Nejlepší internetové srovnávače cen

09.11.2012 20:40 | Redakce Chip
Nejlepší internetové srovnávače cen
Vánoce jsou za dveřmi a obchody nabízejí tisíce lákavých dárků. Jak vybrat ten nejlepší a nejlevnější? Nejrychlejším řešením jsou internetové srovnávače cen. My pro vás otestovali ty nejlepší...

Stejně jako v době letadel a elektromobilů občas narazíte na člověka na koni, můžete i dnes objevit v kamenných obchodech bloumajícího zoufalce hledajícího spásu. Ti chytří ale nakupují jinak – na internetu. I tady lze narazit na problémy, obvykle ale opačného rázu: slušný obchod má v nabídce v průměru několik tisíc (až desítek tisíc) položek. Když k tomu přidáte fakt, že internetových obchodů jsou stovky, můžete mít jako nakupující slušně zamotanou hlavu. Kde nakoupíte nejlevněji? Kde vám nabídnou férové podmínky pro reklamaci? Kde nebudete muset na dodání čekat déle, než je obvyklé?

Rychlé a spolehlivé řešení všech těchto problémů vám nabídnou internetové srovnávače cen.

My jsme srovnali dvě naše nejpopulárnější služby s novinkou od Googlu a prozradíme vám, jak nakoupíte dárky na vánoce nejlevněji. Tento článek najdete v Chipu 12/2012.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání