Menu
CHIP Speedtest

Nejlepší internetové trezory

22.08.2010 12:49 | Redakce Chip
Nejlepší internetové trezory
Zálohování patří mezi nejdůležitější, ale zároveň nejméně populární počítačové činnosti. Většina uživatelů považuje zálohování za nudnou a zbytečnou činnost, ovšem jen do doby, než o svá data (vinou havárie disku nebo malwaru) přijdou.

My vám ukážeme, že zálohování nemusí být nic namáhavého – tedy pokud máte ty správné nástroje…

Na počítačové viry, malware a další hrozby z internetu si již uživatelé zvykli. Riziko plynoucí z jejich existence berou na vědomí a na většině počítačů již dnes najdete jeden či několik bezpečnostních nástrojů. Potenciální havárii disku, zhroucení systému nebo některou z dalších možných příčin ztráty dat však většina uživatelů ignoruje. Uživatelé se o možnost zálohování začínají zajímat až v případě problému, kdy už je ale obvykle pozdě. Jestliže nepatříte (nebo nechcete patřit) mezi takovéto zoufalce, je nejvyšší čas najít pro vaše data bezpečné místo.

Otestovali jsme tři nejlepčší internetové zálohovací služby a prozradíme vám, kde budou vaše data nejrychleji v bezpečí...

Podrobnější informace najdete v Chipu 9/2010, který vychází 27.8.2010.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání