Menu
CHIP Speedtest

Nejlepší Office zadarmo

08.12.2011 17:36 | Redakce Chip
Nejlepší Office zadarmo
V online kancelářích můžete dělat (téměř) vše, co v nainstalované verzi Office, navíc zcela zdarma. Ukážeme vám šest kancelářských produktů, které dokážou desktopovou verzi nahradit.

Je skutečně otravné, když dokumenty používáte na více místech a musíte je přenášet na USB flash disku nebo si je stále posílat do e-mailu. Bylo by hezké moci doma na Macu pracovat ve stejném prostředí jako v práci na PC nebo na počítači v internetové kavárně. Díky cloudovým kancelářím je to možné. Pokročilé možnosti HTML nebo Javy umožní, abyste s webovou aplikací pracovali stejně jednoduše jako s nainstalovaným programem – přinejmenším teoreticky. Skutečnost je taková, že webové aplikace jsou spíše alternativou k instalovaným programům – jak funkčně, tak ergonomicky zaostávají. Přináší však také velké množství výhod, které desktopové aplikace už z principu nabízet nemohou.

Ne všechny kanceláře jsou ale stejné. Která kancelář je nejlepší, to se dozvíte v Chipu 1/2012, který vychází 16. prosince 2011.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání