Menu
CHIP Speedtest

Nejlepší sluchátka pro smartphony a tablety

19.05.2013 03:00 | Redakce Chip
Nejlepší sluchátka pro smartphony a tablety
Mobilní zařízení fungují také jako skvělé hudební přehrávače. Musíte však použít dobrá sluchátka. My vám řekneme, která to jsou.

Smartphony zvládají mnoho funkcí a mimo jiné také nahradily dříve populární MP3 přehrávače. Nabízí stejně kvalitní přehrávání i dostatek prostoru pro uložení hudebních sbírek, snadno se ovládají a nemusíte mít další zařízení navíc. Nové, atraktivní streamovací služby, jako třeba Rdio, Spotify, TuneIn a Google Music, nabízí téměř nekonečnou hudební knihovnu s kvalitou blížící se CD. Bohužel sluchátka dodávaná společně se smartphonem nepatří zrovna ke špičce a jejich zvuk je nepřirozený a poslech hudby kazí.

V našem srovnávacím testu, který vyjde v Chipu 6/2013, vám ukážeme, která sluchátka byste si měli pořídit a která jsou nejlepší volbou na cesty  – dobře sednou a mají dobrý zvuk. Pro srovnání jsme vybrali dvě kategorie sluchátek v ceně od 1 400 do 4 600 Kč. V první skupině jsou sluchátka do uší (intraaurální sluchátka): tzv. špunty s aktivním potlačením hluku slibují dobrý poslech i v hlučném prostředí, tedy třeba v dopravním prostředku. Ve druhé skupině jsou klasická sluchátka na uši, která mají navíc mikrofon, a můžete tedy s nimi i telefonovat.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání