Menu
CHIP Speedtest

Nejlepší smartphony

21.02.2011 14:06 | Redakce Chip
Nejlepší smartphony
Operační systém Windows Phone 7 od Microsoftu je nejmladším operačním systémem pro chytré telefony. Dokázal Microsoft najít lék na přestárlá a nevyhovující Windows Mobile 6.5?

Telefonování je v současné době u některých uživatelů smartphonů téměř minoritní záležitostí. Vede komunikace pomocí e-mailu, Facebooku, Twitteru nebo pomocí chatovacího klienta. To ale není všechno, co smartphony umí. Mají mnohem lepší lokální vyhledávání, lze je použít jako navigaci a synchronizace proti počítači či serveru je maličkostí.
Před nákupem chytrého telefonu by si měl uživatel položit otázku: Který systém se bude nejlépe hodit pro to, co od smartphonu očekávám? Náš článek vám představí pět nejrozšířenějších operačních systémů pro chytré telefony a ukáže je na aktuálních zařízeních. Který smartphone je nejlepší, to najdete v Chipu 3/2011, který vychází 25. února 2011.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání