Menu
CHIP Speedtest

Nejlepší tipy pro Facebook

22.08.2011 16:56 | Redakce Chip
Nejlepší tipy pro Facebook
Jak ochránit data před špiony? Jak optimalizovat fotografie, aby vypadaly dokonale? A jak vůbec nastavit Facebook tak, aby nevyzrazoval více, než sami chcete? Přinášíme nejlepší tipy pro největší sociální síť.

Facebook není ke svým uživatelům příliš přátelský. Prakticky nepřetržitě přichází s novými funkcemi, u starých stále mění ovládání a vlastnosti. Pro méně zkušené uživatele je to problém. Ani ti zkušení však nemívají Facebook správně nastaven. Vyhledávací stroje, jako je třeba http://youropenbook.org, pak na vás mohou prozradit více, než jste si představovali. Na webové stránce můžete najít své statusy, myšlenky, které jste si zapsali do profilu, i fotografie z večírku. Nastavení soukromí je proto nesmírně důležité a náš návod vás provede všemi kroky, abyste na nic nezapomněli. Standardní nastavení Facebooku totiž o vás může prozradit mnohem více, než byste očekávali. Přitom některé položky k ochraně soukromí jsou skryté hluboko v nastaveních.

Článek najdete v Chipu 9/2011, který vychází 26. srpna 2011.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání