Menu
CHIP Speedtest

Nejlepší TV do obývacího pokoje

11.01.2013 07:30 | Redakce Chip
Nejlepší TV do obývacího pokoje
Na velikosti záleží – zvlášť pokud si pořizujete nový televizor. Představíme vám ideální modely do vašeho obývacího pokoje.

 

Pro nákup nového televizoru snad nikdy nebyla lepší doba: zlepšila se technologie displejů, což se samozřejmě projevilo i na našem celkovém hodnocení kvality obrazu. Dokonce i cenově výhodné nové modely nabízí řadu zajímavých doplňků – mají integrovaný přehrávač médií, tedy hudby, fotografií a videosouborů, které lze přehrávat i po síti. I když ceny v posledních několika měsících klesly, je stále třeba si při nákupu TV položit důležitou otázku: Jak velký by měl nový televizor být? Rozdíly ve velikosti úhlopříčky obrazovky jsou totiž veliké – vybrat si můžete od 32 až do 70 palců. Větší televize však automaticky neznamená, že bude pro váš obývací pokoj lepší. Je toho mnohem víc, co ovlivní výsledný dojem, včetně vzdálenosti sedačky nebo návyků při sledování televizoru.

 

Naše tabulky, které připravujeme do Chipu 2/2012 vám pomohou s výběrem ideálního televizoru pro váš obývací pokoj – ukazují totiž například i souvislost mezi vzdáleností sedadla a velikostí úhlopříčky obrazovky. V našich náročných testech jsme samozřejmě také odhalili silné a slabé stránky jednotlivých modelů HD TV, takže vám můžeme doporučit skvělé produkty ve dvou kategoriích – ve velikosti do 50 palců a ve velikosti od 50 palců výše. Výsledky měření a hodnocení najdete v únorovém vydání.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání