Menu
CHIP Speedtest

NOTEBOOKY HP ŠETŘÍ ČAS

02.08.2010 08:10 | Redakce Chip
NOTEBOOKY HP ŠETŘÍ ČAS
Aplikace HP QuickLook zobrazí do několika sekund e-maily, kalendář, poznámky či kontakty z MS Outlooku, aniž by čekala na start operačního systému.

V aktuální verzi můžete jednotlivé položky i upravovat, nebo si například rozepsat e-mail. Tím lze ušetřit až několi minut při každém zapnutí počítače. Výhodou je i snadné ovládání pomocí intuitivních ikonek. Před cizími osobami lze HP QuickLook ochránit heslem nebo šifrováním. Sdílíte-li notebook s kolegy, je třeba nastavit každému jeho vlastní přístup, takže uživatelé mají přístup jen ke svým datům. 

Díky softwaru HP QuickWeb můžete být za několik sekund po zapnutí počítače připojeni k internetu a poslouchat hudbu, prohlížet web, posílat e-maily či chatovat. Není totiž nutné čekat na start plnohodnotného operačního systému. Quickweb sám zvolí připojení, ať již pomocí kabelu, nebo např. veřejné wifi sítě, jste-li v jejím dosahu. U notebooků vybavených 3G modemem lze využít i toto mobilní připojení. QuickWeb funguje odděleně od Windows a stažená data nemohou operační systém poškodit. Bezpečnostní nastavení chrání v případě vstupu na nebezpečnou stránku, nebo když Váš notebook používá jiný uživatel.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání