Menu
CHIP Speedtest

Nové Zprávy na Facebooku v těchto týdnech pro každého

11.02.2011 22:43 | Redakce Chip
Nové Zprávy na Facebooku v těchto týdnech pro každého
Je to guláš, ale zvyknout si asi budeme musit.

Facebook oznámil, že od pátku do několika příštích týdnů zpřístupní všem nový způsob zpráv (jejž jsme podrobně popsali již při jeho ohlášení). Jakmile dojde řada na vás, objeví se vám nad aplikací Zprávy nabídka na obrázku vlevo.

Přejít na novou aplikaci Zprávy, nebo ne? Je to hodně něco jiného, a nemáte‑li rádi novoty, spěchat nemusíte, leč domníváme se, že jako tomu bylo se všemi předchozími změnami ve Facebooku, nakonec stejně neuniknete.
 
Příjemná je možnost zprávy místo mazání archivovat — a skrze odkaz na archiv naspodu výpisu se k nim kdyžtak zase vrátit.

Odborníci na bezpečnost upozorňují, že podaří‑li se někomu nabourat se do vašeho účtu, získá nyní o to přehlednější záznam veškeré vaší komunikace. A tak vás varujeme před tím, abyste si skrze Facebook psali cokoli důvěrného a citlivého.

Mazat (odstranit) zprávy lze stále: najdete to pod tlačítkem Akce.

Shledáte‑li nové Zprávy úžasnými, máte možnost pozvat do nich až deset svých přátel. Odkaz „Pozvěte přátele“ naleznete rovněž naspodu výpisu.

Obsáhlejší zkušenost s novými Zprávami zatím pochopitelně nabídnout nemůžeme.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání