Menu
CHIP Speedtest

Obnovení „automatické aktualizace obsahu“ složky

01.03.2013 11:35 | Redakce Chip
Obnovení „automatické aktualizace obsahu“ složky
Při práci ve Windows se někdy může stát, že Windows Explorer ve vašem okně ignoruje mazání, přesouvání nebo kopírování souborů a trvale zobrazuje v nezměněné podobě výchozí situaci.

V takovém případě lze okno pomocí klávesy [F5] aktualizovat ručně. Pokud ale k něčemu takovému dochází častěji, bude lepší změnou registru upravit automatickou aktualizaci okna.

Nejprve klikněte na tlačítko »Start« a poté do okna „Prohledat programy a soubory“ zadejte „regedit“. V sekci „Programy“ klikněte pravým tlačítkem na nalezený nástroj „regedit.exe“ a z nabídky, která se objeví, zvolte »Spustit jako správce«.

V programu pak přejděte na klíč „HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersion Policies“. Zde vytvořte nový klíč s názvem „Explorer“. Poté pomocí nabídky » Úpravy | Nový | Hodnota DWORD (32bitová)« vytvořte novou položku „NoSimpleNetIDList“. Otevřete ji, nastavte její „hodnotu“ na „1“ a vše potvrďte kliknutím na tlačítko »OK«.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání