Menu
CHIP Speedtest

Pani, pani, nechcete iPad?

02.09.2011 10:31 | Redakce Chip
Pani, pani, nechcete iPad?
Nekupujte zajíce v pytli.

Jdete právě z místního McDonald’s, když vás na parkovišti osloví dva chlápci, jestli nechcete koupit iPad — za tři sta (dolarů, to je o dvě stě méně než v obchodě). Prý je koupili velkoobchodně. V autě mají velkou krabici FedEx a z ní vyjmou zabalený iPad.

Dvaadvacetiletou Ashley McDowell ze Spartanburgu v Severní Karolíně nabídka zaujala. Ale měla u sebe jen sto osmdesát. Mladící na to přistoupili. Vzali si peníze a podali jí krabici s iPadem. Ashley dojela domů a teprve tam iPad rozbalila. Hleděla na kus dřeva natřený na černo, s nalepeným logem Applu. Měl dokonce i „displej“ s několika ikonkami — Safari, pošty, fotek — oblepený černou páskou. Připojen byl také lístek z Best Buy.

Ashley tak nemá ani iPad, asi svých sto osmdesát, nýbrž má jen novou zkušenost. Na rozdíl od jednoho mladíka z čínského venkova, který nedávno — aby měl na iPad — prodal ledvinu. Vytoužený tablet si pak alespoň koupil pravý…

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání