Menu
CHIP Speedtest

PC stávkuje? Najděte chybu!

14.01.2011 10:00 | Redakce Chip
PC stávkuje? Najděte chybu!
Když monitor zůstane černý a systém se neobjeví, nemusíte panikařit. Pomocí našich tipů zjistíte, kde je problém a jak reaktivovat poškozený systém.

Počítačové katastrofy nás postihují odpradávna. Rok co rok jsou s počítači problémy. Zatímco jejich výkon jde neustále nahoru, s jejich spolehlivostí je to na pováženou. Aspoň něco se ale zlepšilo: pokud nyní systém zhavaruje, zanechá podrobnou zprávu o tom, co se vlastně stalo. Nalezení problému je pak mnohem jednodušší, když víte, kam se podívat a co to znamená.
V tomto článku, který najdete v Chipu 2/2011 (ten vychází 21.1.2011) vám proto ukážeme, jak najít problémy spojené s pády počítače, jak vyřešit softwarové chyby a co dělat, když nefunguje připojení k internetu. Je to jako při léčení: pokud znáte symptomy, dokážete najít problém a odstranit jej. Je přitom jedno, zda se jedná o problém softwaru, nebo hardwaru.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání