Menu
CHIP Speedtest

Plánování trasy v Nokia Autem

14.04.2013 09:45 | Redakce Chip
Plánování trasy v Nokia Autem
Uživatelé telefonů Nokia Lumia se mohou těšit z celé řady bonusových aplikací, mezi kterými je obsažena také výborná hlasová navigace Nokia Autem.

S příchodem poslední aktualizace na verzi 3.1 přibyla uživatelům dlouho očekávaná možnost upravit parametry trasy, takže se již lze vyhnout například placeným úsekům.

Veškeré nastavení probíhá těsně před zahájením cesty. Nejprve tedy obvyklým způsobem nastavte cíl, který následně potvrďte pomocí »AUTEM DO«. Po vyhledání trasy si na dolním okraji mapky nyní povšimněte nového pruhu s ikonami. Klepnutím na tento pruh se zobrazí nabídka pro nastavení trasy. První volba slouží pro výběr mezi rychlou, krátkou a ekonomickou trasou. Pomocí ostatních předvoleb pak můžete nastavit, zda chcete při cestě využít dálnice, nezpevněné cesty a podobně.

Upozornění: Pokud panel s nabídkou nastavení nevidíte, používáte pravděpodobně některou ze starších verzí aplikace. Pro stažení nejnovější verze připojte telefon k internetu, v Marketplace vyhledejte Nokia Autem a v podrobnostech zvolte »aktualizovat«.

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání