Menu
CHIP Speedtest

Pokořte bludný kořen

10.06.2010 14:46 | Redakce Chip
Pokořte bludný kořen
Blíží se čas dovolených a výletů, období, kdy vytáhnete ze šuplíku svoji GPS navigaci a svěříte jí osud svého putování. Nechcete-li riskovat, věnujte své navigaci chvíli péče. Poradíme vám, na co nezapomenout.

Cesty se mění. Možná si ani neuvědomíte, kolik cest se za poslední dva roky změnilo. Vznikly nové kruhové objezdy, města dostala obchvaty, dálnice nyní vedou i do míst, kde nedávno byla pole a louky. Pro představu: mezi léty 2008 a 2010 se jen dálniční síť rozšíří o 184 km zcela nových úseků. Problém je, že pokud máte ve své GPS navigaci starší mapy, navigace tyto cesty vůbec nezná a nemůže je využít pro navigování. Má-li tedy navigace více navigovat, než škodit, je třeba, aby měla nejnovější mapy.

Proto vám ukážeme, jak dostat nejnovější mapy do vaší navigace, na co si dát pozor a pokud máte navigaci v mobilu, tak se vám bude jistě hodit návod, jak pracovat off-line: s Google Mapami i navigacemi, které jsou v telefonech Nokia. Článek najdete v Chipu 7/10, který vychází 18. června.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání