Menu
CHIP Speedtest

Poslední vzkříšení pro Windows XP

17.03.2011 09:58 | Redakce Chip
Poslední vzkříšení pro Windows XP
Na rozdíl od nevydařených Windows Vista si Windows XP získala mnoho příznivců, kteří se s léty prověřeným operačním systémem nechtějí rozloučit ani po nástupu úspěšných Windows 7. Pomocí šikovných nástrojů lze navíc Windows XP prodloužit spokojený život a naučit je vše potřebné i pro náročnější použití.

Nedávné uvolnění prvního servisního balíčku pro Windows 7 bere poslední argumenty pochybujícím uživatelům, kteří čekají, až si zbývající chyby v novém operačním systému Microsoft nejdříve sám opraví. Přesto ale předchozí verze majoritního operačního systému, především oblíbená Windows XP, jen tak z počítačů nezmizí. Z části prostě proto, že slabší výkon starších počítačů na novější verze Windows nestačí. Nemalý však bude jistě i podíl uživatelů, kteří jsou s možnostmi a funkcemi Windows XP jednoduše spokojeni. 

Jak prodloužit život vašim XP, aby je bylo možné používat několik dalších let, to najdete v Chipu 4/2011, který vychází 25. března 2011.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání