Menu
CHIP Speedtest

Praktické „vychytávky“ na cesty

21.07.2011 18:33 | Redakce Chip
Praktické „vychytávky“ na cesty
Odjezd na dovolenou je vždy spojen s balením. Jakou přidat do kufru či batohu elektroniku, to záleží hlavně na tom, kam jedete, kde se budete pohybovat a zda si jedete odpočinout, nebo zda budete muset i trochu pracovat.

 

Ze všeho nejvíc doporučujeme při dovolené nepracovat a pokud možno nechat notebook doma. Dovolená má být obdobím klidu a odpočinku, a i jeden jediný mail dokáže zkazit náladu na celý den. Ideální je na dovolenou odcestovat jen s platební kartou (a hotovými penězi převážně ve formě drobných pro případ, že se někde kartou platit nedá), knihou a ručníkem. Většinou se také spíše vyplatí mít s sebou kvalitní oblečení než kvalitní elektroniku. Vše ale záleží na tom, kam a za jakým účelem jedete. Výbava se bude lišit podle toho, zda plánujete chodit pěšky jen s batohem v extrémních horských podmínkách, nebo zda vyrazíte vozem do tuzemského kempu.

Celý článek najdete v papírovém vydání Chipu 8/2011.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání