Menu
CHIP Speedtest

Připojení herní konzole systémem „obraz v obraze“ k televizorům Sony

24.08.2012 06:40 | Redakce Chip
Připojení herní konzole systémem „obraz v obraze“ k televizorům Sony
Sledujete svůj oblíbený televizní seriál a chcete si o reklamní přestávce zahrát nějakou hru na Sony PlayStation 3. Bohužel funkce obraz v obraze (abyste viděli, zda už neběží seriál) s konzolí PS3 nefunguje. Můžete tak na celé ploše obrazovky sledovat buď televizní program, nebo hru. Podle našich pokynů ale funkci obraz v obraze zprovozníte.

 

Nejprve zapněte televizor a vysílání přes interní tuner (DVB-S nebo DVB-C). Poté několikrát (pokud je to nutné) stiskněte tlačítko „digital“. Potvrďte volbu tlačítkem a vyberte postupně volbu „Double image“ a „Obraz v obraze – PIP (Picture in Picture)“. Na ploše obrazovky nyní uvidíte signál z interního tuneru televizoru. Najdete zde ale také černý rámeček v pravém horním rohu pro volbu zdroje, který má být přidán. Nyní stiskněte tlačítko ovladače se šipkou. Políčko na pravé dolní straně bude lemované zelenou barvou. Poté potvrďte pomocí tlačítka „Enter“ jako zdroj vstupu signál z HDMI, pomocí kterého je připojena konzole PS3. Po tomto nastavení byste se měli dostat do situace, kdy uvidíte správný „obraz v obraze“.

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání