Menu
CHIP Speedtest

Propojení SkyDrive pomocí nové aplikace

24.10.2012 04:45 | Redakce Chip
Propojení SkyDrive pomocí nové aplikace
Pokud jste si zřídili online úložný prostor SkyDrive přes webové rozhraní nebo jej připojili jako síťovou jednotku do Průzkumníka Windows, nemůžete data synchronizovat.

S novou aplikací SkyDrive od Microsoftu pro PC a další platformy se to má nyní změnit. Přihlaste se v prohlížeči ke SkyDrive. Následujte vlevo link „Získat aplikace SkyDrive“. Pod „SkyDrive pro Windows“ se nachází tlačítko „Stáhnout aplikaci“ a „Stáhnout“.

Při této příležitosti byste měli ve SkyDrive také kliknout na „Spravovat úložiště“. Při novém přihlášení ke službě je k dispozici už jenom 7 GB bezplatného úložného místa. Kdo má však ještě 25 GB, může si tam také tuto velikost nadále pojistit. Klikněte proto na tlačítko „Bezplatně zvýšit“. Kromě toho si na tomto místě můžete připlatit za větší prostor.

Potom už se vám v Průzkumníku Windows zobrazí nová položka v oblíbených, která bude nazvána „SkyDrive“. Následně už pracujete s lokálně zrcadleným adresářem, který je na pozadí synchronizován.

 

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání