Menu
CHIP Speedtest

Registrace MobileGo pro Android v provozu

17.07.2013 12:40 | Redakce Chip
Registrace MobileGo pro Android v provozu
Poslední šance jak program registrovat do 30. 6. 2013.

17.7.2013 se podařilo zprovoznit registraci plné verze MobileGo Pro 3.1 z Chipu 06/2013 a 07/2013, která byla nedostupná z důvodů masivního náporu registrovaných uživatelů. Výrobce slíbil udržet registraci v provozu do 30. července 2013.

Za komplikace se omlouváme.
Redakce časopisu Chip

 

Program MobileGo Pro 3.1 je naprostou špičkou mezi aplikacemi pro správu smartphonů a tabletů s OS Android z počítače s Windows. Pomocí MobileGo je možné propojit počítač a libovolné zařízení s operačním systémem Android (pomocí Wi-Fi nebo kabelu). Můžete si tak nejen snadno zazálohovat kontakty a SMS zprávy z vašeho smartphonu, ale také spravovat instalované aplikace a instalovat nové nebo synchronizovat fotky, hudbu a videa mezi počítačem a přenosným zařízením. Další z funkcí vám pomohou stahovat videa z YouTube do smartphonu nebo například hromadně rozesílat SMS. Plná verze MobileGo v hodnotě 800 Kč z časopisu Chip je zcela shodná s nejnovější komerční edicí programu.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání