Menu
CHIP Speedtest

Rychlý check-in s jednoúčelovou aplikací

18.01.2013 10:40 | Redakce Chip
Rychlý check-in s jednoúčelovou aplikací
S přibývajícím počtem funkcí oficiální mobilní aplikace Foursquare roste také doba potřebná pro provedení toho nejzákladnější úkonu – check-inu.

Díky minimalistické aplikaci Simple Checkin, která využívá otevřené API Foursquare, však můžete jednoduchý check-in provést na telefonech a tabletech s Androidem opravdu snadno a bez zbytečného zdržování. Zdarma použitelnou aplikaci najdete na Google Play.

Po instalaci a prvním spuštění je potřeba jednorázově povolit propojení aplikace s vaším účtem. Poté vám Simple Checkin vždy rovnou zobrazí seznam nejbližších venues (míst) a také malou mapu pro kontrolu správného zaměření vaší polohy. Výběrem požadované venues provedete check-in. Nový check-in není odesílán na Facebook ani Twitter, zobrazí se pouze vašim přátelům na Foursquare. Toto nastavení nelze nijak změnit. Protože Simple Checkin rozhodně neslouží jako náhrada za oficiální aplikaci, k check-inům nelze přidávat fotografii, psát komentáře ani nikterak komunikovat se svými přáteli.

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání