Menu
CHIP Speedtest

Sedm rychlých řešení softwarových problémů

16.08.2011 13:51 | Redakce Chip
Sedm rychlých řešení softwarových problémů
Havárie, zpomalení sytému, nestabilita – některé programy dělají jen potíže. Ještě že existují nástroje na analýzu a řešení těchto problémů.

Pokoušíte se klikáním na ikonu na ploše spustit program, ten ale nereaguje. Bezmocně sedíte u svého počítače, protože nápověda Windows mlčí a ani na internetu nemůžete o svém problému nic nalézt. Jak tedy postupovat?
Poradíme vám, jak nalézt a vyřešit téměř každý problém, protože pomocí Googlu a příslušného kódu chyby není těžké zjistit správný postup. Podrobné informace o problému vám navíc mohou poskytnout Windows – ať už jde o špatně naprogramovaný software, nebo o konflikt s jiným programem, problémy lze snadno identifikovat a řešit. Díky našim tipům také dokážete omezit i největší žrouty systémových zdrojů! Na Chip DVD navíc najdete nástroje potřebné pro diagnózu a opravu těch nejčastějších problémů, které jsme rozdělili do sedmi scénářů.

Tento článek najdete v Chipu 9, který vychází v pátek 26.8. 2010.Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání