Menu
CHIP Speedtest

Smartphony si poradí samy

19.07.2013 06:10 | Redakce Chip
Smartphony si poradí samy
Aplikace využívající lokalizaci smartphonu umí upravit nastavení přístroje podle toho, kde se právě nacházíte. Ukážeme vám, co takové automatické funkce umí a jak pracují.

Smartphony nás dnes provází na každém kroku – máme v nich veškeré kontakty na přátele, kalendář i fotky a oblíbenou hudbu. Z kapsy je však musíme vytáhnout i v situacích, kdy se nechystáme telefonovat, surfovat po internetu nebo napsat příspěvek na Facebook. Během dne je často třeba vypnout hlasité vyzvánění, v autě si zapneme Bluetooth kvůli handsfree a občas třeba i vypneme GPS a Wi-Fi, abychom uspořili alespoň trochu energie v akumulátoru. Tyto funkce ale nemusíme nutně ovládat vždy pouze sami – obzvlášť pokud jsou změny nastavení závislé na místě, kde se se svým smartphonem právě nacházíme.

V srpnovém Chipu, který vychází již 25. července, vám představíme nejlepší aplikace na automatizaci funkcí smartphonů s Androidem.

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání