Menu
CHIP Speedtest

Špičkové smartphony

14.03.2013 10:55 | Redakce Chip
Špičkové smartphony
Systém Windows Phone 8 vnesl do mobilní oblasti, které dominuje iOS a Android, svěží vítr. Otestovali jsme nejlepší přístroje vybavené těmito třemi systémy.

Na který smartphone se můžete spolehnout? Nové modely od všech hlavních výrobců se objevují ve velmi krátkých intervalech a vždy nabízí o něco lepší displej, výkonnější procesor nebo nové funkce. Nejpestřejší je nabídka chytrých telefonů založených na systému Android. Model One X+ je nástupcem stále ještě konkurenceschopného smartphonu One X. Nexus 4 od Googlu je vybaven nejnovější verzí Anrdoidu 4.2 a má velmi rychlý procesor. Extravagantní Samsung Galaxy Note II je se svým obrovským displejem někde na pomezí mezi smartphony a tablety a můžete ho velmi dobře použít jako digitální poznámkový blok.

Výběr je tedy velký - my vám pomůžeme se v nabídce orientovat. Přečtěte si náš test špičkových smartphonů, který vyjde v dubnovém vydání Chipu. Kromě toho, že jsme otestovali třináct nejlepších aktuálních modelů smartphonů, vám podrobně popíšeme i výhody a nevýhody jejich operačních systémů.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání