Menu
CHIP Speedtest

Správa vyhledávačů

30.08.2013 05:55 | Redakce Chip
Správa vyhledávačů
Jestliže ve svém zařízení s Androidem používáte internetový vyhledávač Firefox, získáváte standardně výsledky vyhledávání z Googlu, Seznamu, Twitteru, Wikipedie a ze služby Zboží.cz. Co když ale chcete omezit vyhledávání jen na Google, nebo je naopak rozšířit třeba o vyhledávače Yahoo nebo Bing?

V nabídce »Nástroje | Doplňky« najdete, vedle případných dalších instalovaných rozšíření Firefoxu, také přehled internetových vyhledávačů, které jsou v prohlížeči integrovány. Pro deaktivování některého z nich klepněte na jeho název v seznamu a dále zvolte možnost »Zakázat«. Toto rozhodnutí můžete samozřejmě kdykoli později změnit a vyhledávač zase aktivovat. Pro instalaci dalšího vyhledávače klepněte na symbol nákupní tašky v řádku »Moje doplňky«. Ve vyhledávači doplňků pak použijte klíčová slova, jako například „Yahoo“ či „Bing“, a na seznamu nalezených doplňků zvolte požadovaný vyhledávač (například Yahoo! Search for Firefox for Android). Pak už stačí jen použít tlačítko »Přidat do Firefoxu« a ve vyskakovacím okně potvrdit integraci nového vyhledávače. Při dalším hledání budete mít k dispozici i tlačítko nově instalovaného internetového vyhledávače.

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání